Alutal
Отримайте безкоштовну консультацію

  Що кажуть наші клієнти
  Нове в блозі Алютал
  Що робити тим, хто втратив житло / бізнес через війну? Як фіксувати збитки?
  Що робити тим, хто втратив житло / бізнес через війну? Як фіксувати збитки?

  Через жахливі протиправні дії з боку окупантів і недотримання правил ведення війни багато українців втратили майно. Держава зобов’язалася допомогти у відшкодуванні збитків (Кабінет…

  Алютал відновлює роботу!
  Алютал відновлює роботу!

  СЛАВА УКРАЇНІ!
  Маємо чудову новину. По-перше, сьогодні ми на день ближче до Перемоги! По-друге, команда Алютал відновлює всі робочі процеси.
  З 01.04.2022 ІК Алютал переходить на ін…


  Фасадні панелі і системи для вентфасадів

  Фасадні системи – найважливіша тенденція сучасного будівництва. Вони надають будівлі красивий вигляд, сприяють його утепленню та достатній вентиляції. Сучасний фасад формує імідж і статус, при необхідності дозволяє вигідно продати будівлю, підвищує його заставну вартість. Фасадні панелі – саме той облицювальний матеріал, який задає новий напрямок в облицюванні будинків. Фасадні панелі АКП (Алюкобонд) дають можливість створення міцного вентфасаду в сучасному дизайні для будівель різного призначення.

  Вентильовані фасади – наша професія!

  Інжинірингова компанія «Алютал» імпортує в Україну фасадні матеріали виключно європейської якості, що відповідають світовим вимогам до пожежної безпеки з широкими можливостями для творчості архітекторів.

  Ви можете просто купити фасадні панелі різних типів зі складу: композитні панелі стандартних кольорів або металік, замовити порізку, фрезерування або виготовлення фасадних касет для МАФів, промислових, торгових, адміністративних об’єктів.

  Якщо ж ваш фасад вимагає індивідуального і комплексного підходу, ми консультуємо, підбираємо матеріал для фасаду та постачаємо композитні панелі (АКП) в будь-якому обсязі і кольорі RAL, хамелеони, імітації природних матеріалів в нестандартних розмірах, забезпечуємо алюмінієвою системою для навісного фасаду (підсистеми для вентфасадів).

  Можливості та переваги навісних фасадів

  Вентильований фасад допомагає покращити як нові конструкції, так і старі будинки. При цьому, у внутрішніх приміщеннях отримуємо комфортний рівень вологості, а стіни більше не схильні до деструктивного впливу природних умов.

  Безмежна палітра кольорів композитних панелей, а також можливість повторювати будь-які архітектурні вигини, забезпечать вашому проекту досконале виконання.

  Властивості фасадних систем:

  • широкі архітектурні можливості;
  • незначна вага, яка сильно не навантажує несучу конструкцію;
  • забезпечення достатньої вентиляції будівлі;
  • можливість застосування як з новими будинками, так і зі старими конструкціями;
  • великий період експлуатації за рахунок високої міцності;
  • довговічність – фасадні панелі зберігають насиченість відтінків, свою форму,  не піддаються корозії.

  Завдяки ідеальному балансу «ціна-якість», а також іншим достоїнствам матеріалу, фасадні системи застосовуються в будівництві повсюдно. Їх затребуваність пояснюється можливістю швидко перетворити будівлю і втілити будь-які рішення архітекторів і дизайнерів.

  Співпраця з Алютал

  Алютал – імпортер №1 алюмінієвих фасадних систем в Україні. Ми дотримуємося принципу орієнтації на клієнта і максимального задоволення його вимог. Вважаємо, що довіру і лояльність замовників, монтажних організацій та архітекторів – основний критерій успішності компанії на ринку. Тому ми дотримуємося таких правил:

  • імпортуємо фасадні панелі і додаткові матеріали виключно європейської якості від перевірених часом світових брендів;
  • встановлюємо розумні ціни на вентильовані підсистеми, що відповідають сучасним вимогам;
  • оперативно надаємо індивідуальні рішення;
  • комплексний підхід до забезпечення: вибір і поставка матеріалів, кваліфікований підбір системи кріплення фасадів «ProfessionAL», порізка, фрезерування і виготовлення касет;
  • максимальне врахування побажань клієнта.

  Все що продаються і встановлюються нашими фахівцями фасадні відповідають державним стандартам якості, заявленим характеристикам і безпечні для застосування.

  Завдяки комплексному підходу у вирішенні завдань з постачання матеріалів для НВФ (навісні вентильовані фасади), а також клієнтоорієнтованої збутової політики, Інжинірингова Компанія «Алютал» стає все більш популярною в своїй сфері діяльності.

  Постійне прагнення до інновацій, розвитку – основні характеристики компанії і обраної стратегії. Наші цілі: стати лідером в своєму секторі ринку; побудувати довгострокові партнерські відносини з клієнтами; стати національною компанією, що розвиває українську економіку.

  Облицювання будівель за допомогою технологій, представлених ІК «Алютал», фасадні панелі – це система, яка дозволяє з мінімальними витратами і за короткий проміжок часу домогтися гарної теплового захисту та естетичного сучасного зовнішнього вигляду фасаду будівлі або будинку.

  Проектування і виготовлення касет для систем навісних вентильованих фасадів виконують грамотні, відповідальні і досвідчені фахівці високої кваліфікації ІК «Алютал».

  Не шукайте надійного партнера для Вашого бізнесу! Ви його вже знайшли! Інжинірингова компанія «Алютал» – ваш партнер з бездоганною репутацією!

  Фасадні панелі, що поставляє компанія Алютал

  З 2013 року «Алютал» – єдиний офіційний представник виробника алюмінієвих композитних панелей Mitsubishi Polyester Film (Японія) і офіційний дистриб’ютор турецького заводу ASAS Aluminium A.S. (Туреччина) в Україні.

  У продуктовий портфель компанії входить преміум матеріал – алюмінієві композитні панелі Alpolic (Алполік), а також особливо популярні і затребувані в Україні турецькі матеріали для облицювання Naturalbond (Натуралбонд), Alfabond (Альфабонд) і Signbond (Саінбонд).

  З 2019 року асортимент «Алютал» поповнився алюмінієвими системами профілів для скління фасадів, виготовлення вікон та дверей RESCARA (Рескара), виробництва заводу Асаш – ASAS Aluminium A.S. (Туреччина). Плануються поставки систем сонцезахисту і перильних огорож.

  Алютал поставляє інновації. На виставці InterBuildExpo в 2019 році була представлена ​​інноваційна алюмінієва система Ombrae (Омбре), що дозволяє створювати будь-які зображення на фасаді і в інтер’єрі, що вже оцінено архітекторами Канади і Америки. Омбре також служить ефективною системою сонцезахисту, що особливо затребуване в південних регіонах України.

  Для забезпечення якісного сервісу, інженери компанії розробили систему кріплення для навісних вентильованих фасадів ProfessionAL. Система відповідає всім ГОСТам і вимогам по монтажу НВФ, що підтверджено сертифікатом відповідності та протоколами випробувань.

  Переваги композитних панелей та фасадних систем, що поставляє Алютал

  1. Виключно європейські матеріали, що відповідають світовим стандартам.
  2. Сучасні, затребувані і сертифіковані в Україні, що підтверджує кількістю реалізованих об’єктів.
  3. Багатоваріантність рішень: можливість поставки листів в нестандартних розмірах і кольорах, матеріали набувають будь-яку архітектурну форму.
  4. Прозорі схеми роботи – ціни на композит АКП і системи знаходяться у відкритому доступі

  Якщо Ви вирішили купити фасадні панелі від нашої компанії, просто зателефонуйте за нашим номером телефону! Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.