Алюмінієві композитні панелі


Алюмінієві композитні панелі — це ультрасучасний облицювальний матеріал, що використовується для оформлення фасадів, внутрішніх стін приміщень, виготовлення зовнішньої реклами, створення нестандартних інтер’єрних рішень.


Композитні панелі виготовляються з двох зовнішніх алюмінієвих шарів та внутрішнього шару, що на 70-90% складається з мінерального наповнювача. Така конструкція забезпечує легкість матеріалу та відмінні антикорозійні та теплоізоляційні властивості панелей.

Переваги композитних панелей з алюмінію

  • Легкість транспортування та монтажу. Композитні панелі мають невелику масу, а техніка монтажу панелей не потребує спеціального обладнання та навчання робітників.
  • Довготривала експлуатація. Термін експлуатації алюмінієвих панелей дорівнює не менше 50 років, в тому числі в умовах застосування на вулиці.
  • Високий рівень вогнестійкості та стійкості від ультрафіолетового випромінювання. Панелі зберігають яскравий колір та зовнішню привабливість в будь-яких погодних умовах десятки років.
  • Невелика маса алюмінієвих панелей сприяє зменшенню тиску на стіни та фасади будівель.
  • Високі показники шумоізоляції та стійкості до вібрацій.
  • Панелі стійкі до забруднень та не потребують особливого догляду, для миття фасаду достатньо природних опадів.
  • Композитні панелі з алюмінію відрізняються гнучкістю та еластичністю, що дозволяє використовувати матеріал для втілення незвичайних дизайнерських рішень, а також декорувати поверхні будь-яких форм.
Наша продукція

Види та ціна алюмінієвих композитних панелей

Види композитних панелей розрізняються за сферою їх використання: панелі для внутрішнього декорування тонкі, мають товщину до 3 мм і РЕ покриття; алюмокомпозит для облицювання фасадів має товщину від 4 мм та має стійке до зовнішнього середовища покриття.

Ціни на композитні панелі залежать від їх виду, призначення, бренду виробника, а також кольорового та текстурного рішення.

У нас ви можете придбати алюмінієві композитні панелі різноманітних відтінків та дизайну:

  • Великий асортимент одноколірних панелей різних відтінків.
  • Панелі, що імітують текстури інших матеріалів (цегли, каменю, бетону, дерева, дзеркальні, металеві, мармурові, гранітні панелі).
  • Панелі з 3D-ефектами та ефектом «хамелеону», коли колірний відтінок переливається в залежності кута огляду.
<h1>Алюмінієві композитні панелі</h1>
Отримати розрахунок вартості проекту
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію

    Об'єкти
    Реалізовані об'єкти

    АКП – АЛЮМІНІЄВІ КОМПОЗИТНІ ПАНЕЛІ

    Алюмінієві композитні панелі (АКП) – це сучасний будівельний матеріал для фасадів різних будівель. Конструкція таких виробів складається з декількох шарів: два шари (верхній і нижній) виконані з алюмінію, який не піддається впливу корозії. Між цими пластинами розташований шар поліетилену високого тиску, який виконує функцію утеплювача.

    Переваги алюмінієвих композитних панелей

    Фасадні матеріали відрізняються наступним переліком переваг:

    • тривала експлуатація – близько 50 років при дотриманні основних умов монтажу і правильного догляду;
    • всі вироби вогнестійкі;
    • поверхня не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів;
    • стійкість до вібрацій і відмінні звукоізоляційні властивості;
    • різноманітність колірної палітри.

    Склад матеріалу і технологія виробництва АКП

    Композітні панелі виробляються в три етапи, на кожному з яких використовують особливі технології:

    1. Хіміосінтез – матеріал в рулоні піддається хімічній обробці, наноситься оксидоване покриття з клейкими властивостями.
    2. Виконання фарбування і лакування поверхні. Після повного висихання листи знову згортаються в рулони.
    3. Термосклеювання – високомолекулярна плівка і алюмінієвий матеріал плавляться для подальшого прикочування до розплавленого поліетилену.

    Сфера застосування АКП

    АКП можна купити для використання на об’єктах комерційного призначення, для облицювання будинку (дачного будиночка і заміських котеджів), для автоцентру, на автозаправних станціях, в аеропортах, автовокзалах, для внутрішньої обробки усередині приміщень. Матеріал АКП ідеально підходить для вентильованих фасадів (вентфасад).

    Різновиди композиту

    Матеріал для обробки фасадів (алюмінієвий композит) прийнято розрізняти по товщині. Виходячи з цього показника, визначається сфера експлуатації панелей: тонкі моделі використовують для внутрішньої обробки, а товсті – для облицювання фасаду будівель.

    Також, матеріал розрізняють по дизайну і колірному відтінку:

    1. Панелі під цеглу, камінь, бетон, дерево, дзеркало, метал, мармур, граніт.
    2. Однотонні матеріали.
    3. «Хамелеон», коли колірний відтінок переливається в залежності від того, під яким кутом подивитися на конструкцію.

    Кращі виробники композитних панелей

    Продукція Омбре, Naturalbond, Alpolic і Алюкобонд – це високоякісні товари, представлені в різних варіантах оформлення для створення різних стилів інтер’єру і екстер’єру споруд. Всі товари виконані з урахуванням основних стандартів якості із застосуванням інноваційних технологій.

    Як розрахувати і купити алюмінієвий композит (АКП)?

    Вибираючи алюмінієвий композит, важливо врахувати кілька характеристик:

    • особливості експлуатації – всередині будинку або зовні;
    • розмір панелей – товщина, довжина і ширина;
    • негативні фактори впливу – ультрафіолетові промені, підвищена вологість, різкі температурні перепади та інші;
    • дизайнерські особливості моделі.

    Компанія «ALUTAL» пропонує кожному покупцеві унікальну можливість – замовити зразок вподобаного матеріалу для тестування.

    Від чого залежить ціна фасадних матеріалів?

    Ціна матеріалів для вентильованих фасадів залежить від багатьох показників, які важливо враховувати в процесі вибору. Одним з найбільш важливих аспектів є сфера застосування панелей. Відштовхуючись від того, де саме буде використовуватися матеріал, можна підібрати ідеальний варіант для роботи, який буде в повній мірі відповідати основним технічним вимогам даної сфери.

    Наші менеджери допоможуть кожному покупцеві визначитися з правильним вибором і підібрати зносостійкий і надійний матеріал. Також на нашому сайті ви можете ознайомитися з цінами і прикладами використання.