Алюмінієві профільні системи


Алюмінієві профільні системи — це сучасне багатофункціональне та енергоефективне рішення для вікон, дверей, скляних фасадів, перильних огороджень тощо. Алюмінієві системи відрізняються невеликою масою та вузьким профілем з високим рівнем міцності.


Профільні системи з алюмінію є універсальним варіантом для виготовлення віконних конструкцій різноманітних форм та розмірів. Такі системи володіють необхідними властивостями тепло- й шумоізоляції та використовуються в житлових, комерційних і промислових приміщеннях. Алюмінієві системи профілів також підходять для скління великих площ: в оранжереях, галереях, зимових садах, терасах.

Переваги алюмінієвих профільних систем

 • Широкий вибір видів і форм — властивості матеріалу алюмінієвих систем дозволяють виготовляти профілі для вікон будь-яких розмірів та способів відкривання. В тому числі можливе виготовлення профільних систем для нестандартних архітектурних і дизайнерських рішень під замовлення.
 • Естетична привабливість — алюмінієві системи відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і можуть бути забарвлені шляхом анодування, сублімації та порошкового фарбування. Завдяки цьому доступний широкий вибір профільних систем з різноманітним однотонним забарвленням, текстурами під дерево чи будь-який інший матеріал для використання у різноманітних стилях інтер’єру.
 • Міцність тонкого профілю — алюміній значно легший за інші матеріали профільних систем, при цьому він міцніший та жорсткіший більш ніж у 20 разів (у порівнянні з ПВХ). Особливою властивістю алюмінію є невелика товщина профілю, що особливо важливо при використанні з тонкими світлопрозорими конструкціями у сучасних інтер’єрах.
Наша продукція

Асортимент профільних систем

Алютал постачає в Україну будь-який профіль різноманітного цільового призначення з асортименту заводу ASAS, Туреччина. Наші спеціалісти допоможуть підібрати рішення для будь-якого запиту, в тому числі для складних чи нестандартних конструкцій.

Працюючи з нами, ви отримуєте ряд переваг:

 • Весь асортимент продукції заводу ASAS завжди доступний на складі в Туреччині. Оперативні поставки здійснюються два рази на місяць.
 • Пропонуємо виключно сертифіковану продукцію, яка відповідає європейським та вітчизняним стандартам якості.
 • На нашому складі в Києві завжди в наявності популярні «холодні» та «теплі» системи для вікон та дверей.
 • Доставка по всій Україні у швидкі терміни: за 2–3 дні.
 • Великий асортимент кольорових рішень і текстур для фасадів та інтер’єрів будь-якого стилю.
<h1>Алюмінієві профільні системи</h1>
ЗАМОВИТИ ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію

  Об'єкти
  Реалізовані об'єкти

  АЛЮМІНІЄВІ ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

  Алюмінієвий профіль – сучасний високоякісний матеріал, який активно використовується в будівельно-ремонтній галузі. Останнім часом фасадне скління стало досить популярним, завдяки своїй практичності і зовнішньому вигляду. Такі системні рішення уможливили втілення в реальність найсміливіших і незвичайних архітектурних рішень – алюмінієві профільні системи дозволяють втілювати практично будь-який дизайн фасаду.

  Алюмінієвий профіль для фасадного скління і систем огорожі

  Полегшені конструкційні вироби зі скла та алюмінію – це стилеформуючий елемент для реалізації різних архітектурних будівель різних конфігурацій і різного рівня складності.

  Алюмінієвий профіль для вікон і дверей

  Профіль алюмінієвий для вікон і дверей виготовляється за допомогою методу гарячого пресування матеріалу. Незважаючи на те, що дана конструкція називається алюмінієвою, в сплаві матеріалу є і інші важливі добавки:

  • кремній;
  • магній;
  • мідь (додавання цього компонента залежить від особливостей виробництва кожної окремо взятої компанії).

  За рахунок таких компонентів профільні системи виходять досить міцними, надійними і зносостійкими навіть в умовах незначної товщини.

  Холодний алюмінієвий профіль

  Холодний алюмінієвий профіль для вікон і дверей використовується в процесі виробництва невеликих і середніх конструкцій. Такі моделі використовуються в тих випадках, коли не потрібні особливі характеристики міцності, а подальша експлуатація передбачає мінімальні навантаження.

  За рахунок легкості і жорсткості, ці профільні системи використовують для виготовлення віконних і дверних конструкцій для неопалюваних приміщень і скляних огорож.

  Теплий профіль

  Перш ніж купити алюмінієвий профіль «теплого типу», важливо врахувати його основні відмінні риси. Така профільна система складається з двох профілів, які з’єднані між собою спеціальною вставкою, виконаної з поліамідних матеріалів (терморозрив).

  Профілі Rescara прийнято вважати одними з найбільш затребуваних, завдяки відмінним високоміцним і зносостійким характеристикам.

  Розсувні профільні системи

  Розсувні системи з алюмінію – це великогабаритні системи, які характеризуються естетичною красою і функціональністю – з їх допомогою встановлюють ергономічні розсувні вікна і двері.

  Сонцезахисні профільні системи

  Системи сонцезахисних ламелей дозволяють пропускати в приміщення денне світло, але виключають ймовірність нагрівання кімнати. Це особливо важливо, коли необхідно зберегти прохолоду в будинку в літній період.

  Профіль алюмінієвий для перильних огорож

  Перильні огорожі з алюмінію виконані з анодованих профілів високого ступеня міцності. Нанесення такого анодованого покриття здійснюється за допомогою гальванічного методу. Крім того, огородження зі скла і алюмінію додатково фарбуються методом порошкового фарбування в будь-який з колірних відтінків згідно RAL.

  Як підібрати і купити алюмінієвий профіль для скління фасаду?

  Стійково-ригельна система – це унікальний набір профілів, за допомогою яких вдається створювати різні за формою і розміром фасади будинків. Для цього можуть бути використані кутові з’єднання, в залежності від особливостей конструкції.

  Фахівці компанії «ALUTAL» допоможуть кожному покупцеві визначитися з вибором відповідної моделі з урахуванням основних нюансів майбутньої експлуатації. Менеджери дадуть відповідь на питання, що стосуються технічних характеристик профільних систем, і підберуть оригінальні колірні рішення.

  Вибір профілю безпосередньо залежить від умов експлуатації. Відштовхуючись від цього фактора, можна з легкістю вибрати і придбати якісний профіль для огорож, віконних або дверних конструкцій.