Алюмінієві системи для фасадного скління

Алюмінієві системи для фасадного скління (світлопрозорий фасад) – огороджуюча конструкція з системних алюмінієвих профілів, заповненням якої служать склопакети з різного архітектурного і будівельного скла.

Алюмінієві фасадні системи Rescara відповідають всім сучасним будівельним вимогам. Щоб забезпечити архітектору свободу творчості, ми пропонуємо цілий ряд технічних рішень: від стійково-ригельних фасадів з притискними планками, до структурних та напівструктурних фасадних систем.  Дані системи призначені для виготовлення, складання та монтажу світлопрозорих огороджувальних конструкцій, як вертикальних так і похилих, а також конструкцій ліхтарів, куполів, арок, зимових садів та інших огороджуючих конструкцій.

Світлопрозорі фасади: стійково-ригельна фасадна система Rescara R50 та E50

Свою назву стійково-ригельна фасадна система отримала завдяки тому, що основні конструктивні елементи в цій системі – це вертикальні несучі стійки, до яких механічним шляхом кріпляться горизонтальні ригелі, видима ширина профілів 50 мм. Скління, а також встановлення  панелей або віконних блоків робиться зовні будівлі. Заповнення фіксується притискними планками, які, в свою чергу, кріпляться гвинтами з нержавіючої сталі (А2 або А4) до несучих профілів з кроком не більше 250 мм. Зовні притискні планки закриваються декоративними кришками різної конфігурації, кришки можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL або анодовані.

Алюмінієві системи для фасадного скління та їх переваги

Переваги алюмінієвих скляних фасадів Rescara:

  • Фасадні конструкції з алюмінієвої стійково-ригельної системи ідеально підходять для фасадів, оскільки матеріал чудово витримує навантаження і зберігає міцність, в тому числі з урахуванням великих навантажень.
  • Стійково-ригельні системи Rescara відповідають стандартам енергозбереження та надійності, а також гарантують дотримання технічних характеристик.
  • Всі фасадні системи Rescara сумісні між собою, що дозволяє інтегрувати в них інші системи: вікна, двері, розсувні двері.

Основні параметри системи для світлопрозорих фасадів

  • Внутрішня видима ширина – 50 мм
  • Зовнішня видима ширина – 50 мм
  • Глибина стійок та ригелів  від 30 – 200 мм
  • Товщина заповнення від 4 – 52 мм
  • Тип елементів, що відчиняються: все віконно-дверні системи Rescara, інтегровані фасадні вікна

Використовувані матеріали для системи фасадного скління

Алюмінієвий профіль для скління фасадів виготовляється зі сплаву 6060 Т66 по DIN EN 573. Сплав стійкий до корозії і дозволяє виготовляти профілі високої міцності. Профілі можуть мати порошкове полімерне покриття (що відповідає вимогам Qualicoat), товщиною не менше 60мкм або анодно-окисне покриття (що відповідає вимогам Qualanod), товщиною не менше 20мкм.

Для забезпечення необхідних теплофізичних і звукоізоляційних характеристик огороджувальних конструкцій використовується набір термовставок (термоізоляторів) з твердого ударостійкого полівінілхлориду (PVC-U-HI) або спіненого поліетилену (РЕ) з високими теплоізоляційними параметрами. Інсталяція термовставок в комплексі з гумовими ущільнювачами на основі етиленпропіленових каучуків (EPDM) дозволяє встановлювати заповнення (скло, склопакети, теплоізоляційні панелі та інше) товщиною від 4 до 52 мм і запобігає контакту алюмінію з іншими матеріалами (склом, сталлю).

Rescara R50 | Креслення фасадної системи

Перетин ригеля (декор) фасадної системи

Перетин стійки фасадної системи

Перетин ригеля фасадної системи

Rescara Е50 | Креслення фасадної системи

Перетин ригеля фасадної системи

Перетин стойки фасадної системи

Отримайте оцінку вартості проекту