Алюмінієвий профіль для скляних огороджень

Алюмінієвий профіль для скляних огороджень RB90 та RB120 – система профілів з алюмінієвого сплаву, призначена для виготовлення вертикальних огороджень зі скла та ідеально підходить для облаштування балконів, створення вишуканих підлогових огороджень, перил, парапетів та дозволяє удосконалювати дизайн як житлових, так і торгових приміщень.

Алюмінієвий профіль для скла RB90 та RB120

Система перильних огороджень із скла, розроблена концерном «Asaş Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş.» (Туреччина), дозволить реалізувати задумки екстер’єру вашого будинку, створить ілюзію простору і чудово впишеться в будь-який архітектурний стиль.

Основа складається з алюмінієвих профілів, які забезпечують міцний затиск скляної панелі.

Технічні характеристики системи для скляних огороджень

 1. Висота лицьової поверхні видимих ​​профілів перильних огороджень 105мм (135 мм), ширина перерізу становить 93,2 мм (93,6 мм). Монтаж скляних перильних огороджень нескладний процес. Несучий профіль за допомогою анкерів кріпиться до підлоги, скло фіксується притисками за допомогою гвинтів, потім встановлюється декоративна кришка. Декоративні кришки можуть бути різної конфігурації і пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL або анодовані.
 2. Максимальна висота перильного огородження 1200-1400 мм.
 3. Всі елементи кріплення рекомендується застосовувати з нержавіючої сталі класу А2 або А4, що виключить процес корозії і забезпечить тривалий час експлуатації конструкцій.
 4. Товщина скла для перильних огорож застосовується до 17,5 мм.
 5. Ущільнювачі виготовляються з етиленпропіленових каучуків (EPDM).

Алюмінієвий профіль для скляних огороджень: матеріали

Алюмінієвий профіль для скляних перегородок виготовляється зі сплаву 6060 Т66 по DIN EN 573. Сплав стійкий до корозії і дозволяє виготовляти профілі високої міцності. Профілі можуть мати порошкове полімерне покриття (що відповідає вимогам Qualicoat), товщиною не менше 60мкм або анодно-окисне покриття (що відповідає вимогам Qualanod), товщиною не менше 20мкм.

Креслення та розміри системи огороджень Rescara RB90

 1. Внутрішня видима ширина – 105 мм
 2. Зовнішня видима ширина – 105 мм
 3. Ширина перерізу несучого профілю – 90 мм
 4. Товщина заповнення – 17,52 мм

Розміри Rescara RB120

 1. Внутрішня видима ширина – 135 мм
 2. Зовнішня видима ширина – 135 мм
 3. Ширина перерізу несучого профілю – 90 мм
 4. Товщина заповнення – 21,52 мм
Отримайте оцінку вартості проекту