Системи сонцезахисних ламелей

Системи сонцезахисних ламелей Rescara RSS призначені для зовнішніх сонцезахисних конструкцій.

Системи сонцезахисту дозволяють знизити надходження сонячної енергії, мінімізуючи доступ прямих сонячних променів. Таким чином, можна досягти однакового розподілу тепла по всьому приміщенню – і в той же час регулювати кількість розсіяного природного освітлення.

За рахунок свого розташування, зовнішні системи сонцезахисту найбільш ефективно скорочують надходження сонячної енергії всередину і, таким чином, зберігають в будівлі оптимальний мікроклімат. А щодо офісних будівель, сонцезахисні системи можуть бути ще і економічним рішенням для створення привабливих фасадів: технологічність і рівень опрацювання деталей акцентує на собі увагу і підвищує архітектурні характеристики будівлі.

Rescara RSS
Rescara RSS

Функції системи сонцезахисних ламелей

 • ефективний захист від прямих сонячних променів;
 • рівномірно розсіюють промені сонця;
 • істотно знижують рівень витрат на кондиціонування;
 • створюють оптимальне освітлення всередині приміщення;
 • додатковий захист від вандалізму і нелегального доступу всередину приміщень;
 • надають фасаду будівлі естетичний зовнішній вигляд і служать своєрідним декором – вони надають фасаду об’ємний оптичний ефект.

Застосування сонцезахисних ламелей

 • на фасадах офісних і адміністративних будівель;
 • на фасадах торгово-розважальних центрів і виставкових залів;
 • в будівлях шкіл;
 • на фасадах медустанов, заводів, фабрик, складів;
 • на фасадах спортивних комплексів.

Системи сонцезахисних ламелей можуть бути встановлені як вентиляційні решітки на багатоярусних відкритих будівлях (наприклад, стоянки автомобілів), або для захисту технічних приміщень на дахах будівель. Правильний вибір і використання сонцезахисних систем дозволяє створити комфортний клімат всередині приміщення влітку і взимку, знизити витрати на електроенергію шляхом регулювання кількості сонячних променів, що проникають всередину.

Сонцезахисна система Rescara RSS складається з легких алюмінієвих ламелей з діапазоном розмірів від 80 до 400 мм, які фіксуються на спеціальні консолі. Система зовнішніх жалюзів кріпиться до фасаду будівлі за допомогою спеціальних кронштейнів та може бути встановлена горизонтально або під нахилом з метою досягнення необхідного сонцезахисного ефекту.

Використовувані матеріали для зовнішніх жалюзей

Алюмінієвий профіль, який використовується для систем сонцезахисту, являє собою алюмінієвий сплав 6060 Т6 по DIN EN 573, одержуваний методом гарячого пресування. В результаті отримують легкий і міцний матеріал, стійкий до корозії.

Способи покриття зовнішніх жалюзей

Ламелі системи сонцезахисту можуть бути будь-якого кольору і різноманітної текстури, завдяки чому жалюзі стають частиною загального декору будови. Алюмінієві профілі покриваються захисно-декоративними полімерними шарами товщиною не менше 60 мкм і анодним шаром товщиною не менше 20 мкм. Профілі можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL або анодовані. Якість покриття відповідає міжнародним вимогам Qualicoat і Qualanod.

Отримайте оцінку вартості проекту