7 причин вибрати АКП проти цементу і штукатурки

7 причин вибрати АКП проти цементу і штукатурки

На ринку облицювання фасадів багато різних матеріалів. Поряд з традиційними матеріалами в галузі спостерігається збільшення використання волокнистого цементу, особливо в сегментах швидкого обслуговування, готелях. Хоча волокнистий цемент (або фіброцемент) і виконує завдання з облицювання, але він також обмежує можливості для дизайнерів і архітекторів.

Використовуючи волокнистий цемент або штукатурку досить складно утримати стиль бренду. Обмеженість вибору кольору не дозволить Вам створити дизайн зовнішніх фасадів, який буде ідентичним Вашому бренду. У той час як АКП (алюмінієво-композитні панелі) дозволять Вам втілити цю ідею.

Переваги алюмінієвих панелей для фасаду

№1. Колір

Думаєте про гіпер-яскраве забарвлення? Кам’яний вигляд? Слюда? Як щодо ефекту призми? Природні відтінки? Анодований? Або ефект щіткою? АКП роблять в різних кольорах обробки, включаючи матові, мерехтливі, призматичні поверхні – все це доступно в широкому діапазоні від низького до високого блиску (6 – 70), включаючи точну відповідність кольорів стандартам AAMA 2605-13. Наші композит панелі, зокрема, дають вам стійке рішення до вицвітання.

№2. Гнучкість

Алюмінієві панелі створюють необмежені дизайнерські ідеї для внутрішніх або зовнішніх робіт. Інші будівельні матеріали можуть не підходити під Ваші характеристики або в крайньому випадку Вам доведеться змиритися, що в точці розтягування буде змінюватися колір. Алюмокомпозит, навпаки, завжди зберігає якісні відтінки.

№3. Гарантія

Використання нових технологій і розробок. Матеріали від таких світових брендів як ALPOLIC, PROFIBOND, NATURALBOND проходять багаторазове тестування і сертифікацію. Якість АКП компаній доведено визнанням в світі. Колір гарантується до 30 років. Концентрація фторполімерів в панелях має високу водостійкість, атмосферостійкість, корозійну стійкість і стійкістю до ультрафіолетового випромінювання.

№4. Вогнестійкий матеріал

Панелі ALPOLIC / fr були протестовані відповідно до стандарту NFPA 285 для пожежної безпеки та незалежної оцінки вогнестійкості. Вони несуть маркування найсуворішої організації тестування продукції будівельної галузі – Warnock Hersey (WH-ETL). Це означає, що вони сертифіковані на повну відповідність стандарту. Підтримка маркування WH-ETL є безперервним процесом, що вимагає щоквартального аудиту від Warnock Hersey для забезпечення постійного дотримання стандарту.

№5. Універсальність

Універсальність фасадних композитних панелей з алюмінію дозволяє поєднувати їх з додатковим фіброцемент, штукатуркою або іншими матеріалами.

№6. Стабільна, прогнозована продуктивність

Листи алюмінієвих панелей виробляються з використанням двох тонких заготовок попередньо обробленого металу. Алюмінієві заготовки безперервно з’єднані під тиском і теплом з екструдованим термопластичним або мінеральним наповнювачем всередині. І ніякого клею. Різка, штампування, свердління, вигини, прокат і багато інших спеціалізованих процесів можливі без обмежень. Товщина коливається від 2 до 6 мм.

№7. Екологічність

Це, можливо, самий “зелений” матеріал для облицювання: алюмінієві листи і наповнювач всередині майже на 100% придатні для повторного використання.

ІК «Алютал» пропонує на Ваш вибір різні панелі, а також підсистеми для їх кріплення.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *