Алюмінієва фасадна сітка

Алюмінієва фасадна сітка

Які типи фасадних матеріалів постачає Алютал, окрім композитного матеріалу та профілю для світлопрозорих конструкцій?

Стаття для архітекторів, керівників та інженерів-конструкторів монтажних організацій, що спеціалізуються на фасадах. Корисно, якщо перед вами стоїть завдання оздоблення віконниць, сходових маршів, розробки систем сонцезахисту.

Алюмінієва фасадна сітка

– це фактично перфорований та розширений алюмінієвий лист товщиною 2-3 мм.

Сітка виконує декоративну функцію та виступає в якості огорожі. Протягом дня вона не перешкоджає відкритому огляду, при цьому знижує ризики падінь і травм для людей, стає важливою частиною фасаду.

У нічний час внутрішнє освітлення переходить на зовні, оскільки світло безперешкодно проникає через плетену оболонку фасаду, що дозволяє не використовувати додаткове фасадне підсвічування.

Застосування такого нетипового фасадного матеріалу надає конструкції легкості, прозорість і естетичну гармонійність, і в той же час, забезпечує ефективний захист.

Сітка на сходових маршах виглядає гармонійно разом з сонцезахисними віконницями з того самого матеріалу. Віконниці значно знижують надходження сонячного тепла в будівлю, таким чином є важливим доповненням до системи природного кондиціонування повітря.

Мінімальна потреба в додатковому охолодженні повітря в приміщеннях є ключовим внеском в енергоефективність будівлі.

Монтаж фасадної сітки здійснюють наші партнери – монтажні компанії, які спеціалізуються на будівництві фасадів. Відправте замовлення і ми порекомендуємо діючих та перевірених підрядників.

Прямі поставки сітки для фасадів в Україну з Туреччини здійснює команда Алютал. Ми допоможемо зробити вибір моделі сітки під проект. Для розрахунку вартості достатньо просто зв’язатися з нами. Звертайтесь!

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *