Алюмінієві композитні панелі і де вони застосовуються

Алюмінієві композитні панелі і де вони застосовуються

У будівництві при проведенні облицювальних робіт можуть використовуватися різноманітні матеріали, однак перевагу варто віддати найкращим і вигідним. Компанія «Алютал» пропонує відмінне рішення – використовувати алюмінієві композитні панелі (АКП) для фасадів. Особливості даного матеріалу і сферу його застосування Ви дізнаєтеся далі.

Особенности использования АКП

Під алюмінієвими композитними панелями розуміється спеціальний матеріал, який використовується для обробки фасаду будівель. Ці панелі активно використовуються для оформлення фасадів промислових і офісних будівель.

Не варто відкидати декоративні особливості матеріалу. АКП може використовуватися для оформлення фасадів житлових будинків, в тому числі багатоповерхівок. Однак не тільки фасад може бути прикрашений такими панелями – при оформленні внутрішніх приміщень високої прохідності (громадські будівлі) також може використовуватися АКП.

Коротко про переваги

Композитні панелі з алюмінію стали дуже популярним облицювальним матеріалом. Ця популярність обгрунтована такими особливостями:

1. Шумо- і термоізоляція – це можливість організувати максимально комфортні умови для життя і роботи;

2. Безпека використання – даний факт підтверджується численними сертифікатами якості;

3. Величезна різноманітність кольорів – кожен знайде саме те, що необхідно;

4. Висока стійкість покриття – це забезпечить привабливість покриття протягом довгих років.

Саме завдяки алюмінієвим композитним панелям Ви зможете прикрасити зовнішній вигляд споруди і захистити його від передчасного руйнування. Якщо Ви ще сумніваєтеся у виборі, то варто ознайомитися з відгуками:

Олена, бухгалтер

За завданням керівництва шукали фасадний матеріал за принципом «ціна-якість», і знайшли найбільш оптимальний варіант на увазі АКП. Керівництво вибором і результатом задоволені.

• Олег,підприємець

Довго шукав, ніж оформити фасад офісу, а Ваші фахівці підказали використовувати алюмінієві композитні панелі. Вибір було зробити легко, але головне – результат вийшов навіть краще, ніж очікувався.

• Олександр

Це мала бути надійний матеріал для облицювання дачі, і вирішив зупинитися на АКП. Колір підібрали швидко, якістю панелей задоволений. Але головне, що працювати з покриттям виявилося просто. Думка користувачів, які встигли оцінити особливості АКП в справі, допоможуть скласти свою попередню думку про матеріал.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *