Чи можна використовувати АКП для внутрішньої обробки приміщень?

Чи можна використовувати АКП для внутрішньої обробки приміщень?

Алюмінієві композитні панелі – популярний матеріал, що широко затребуваний в процесі обробки внутрішніх стін, для зовнішнього облицювання будівель, а також при виготовленні окремих елементів зовнішньої реклами.

Використання АКП для внутрішньої обробки приміщень пояснюється тим, що матеріал не запалюється, а значить – є ідеальним захистом від пожежі і здатний впоратися з різкими температурними перепадами. В результаті, такі панелі допомагають убезпечити заміські і дачні будинки від можливого загоряння.

Застосування АКП всередині приміщень

Дуже часто композит прийнято використовувати в дизайні віталень, коридорів та інших житлових приміщень, а також закладів, де відзначають високу прохідність (громадські місця). Такі матеріали використовують з кількох причин:

  • можливість утеплити стіни в житловому приміщенні;
  • захистити приміщення від шуму і сторонніх звуків ззовні;
  • забезпечити ідеальний звукоізоляційний і антивібраційний ефект.

Останні моделі особливо затребувані для кафе, ресторанів, нічних клубів та інших громадських закладів.

АКП в інтер'єрі

Особливості оформлення інтер’єрів з АКП

Фасадні панелі мають величезну кількість незаперечних переваг, серед яких відзначають різноманітність кольорової палітри. Крім стандартних одноколірних, виробник пропонує також комбіновані панелі.

Останнім часом особливим попитом користуються вироби «хамелеон», які моментально змінюють свій відтінок залежно від того, під яким кутом на них дивитись. В продажі є вироби, поверхня яких імітує різні натуральні матеріали – дерево, метал, камінь. Це дозволяє підібрати необхідну модель для певного інтер’єру.

Сфера експлуатації композитних панелей

Сфера застосування АКП досить велика. Саме цим і пояснюється універсальність сучасного матеріалу:

  • монтаж панелей в аеропортах, автовокзалах, торговельних центрах і магазинах;
  • офісні приміщення;
  • лікарні;
  • автомобільні салони та інші.

Однією з важливих переваг цього матеріалу є простий догляд – поверхня легко відмивається від пилу і бруду, при цьому, не вбираючи утворений наліт. В результаті, панелі протягом тривалого часу зберігають свій зовнішній вигляд. Міцний каркас конструкції виконаний з кронштейнів і напрямних, які досить швидко і надійно фіксуються. Тому процес установки не займе багато часу і сил, не вимагає участі спеціалізованих майстрів.

Плануєте облицювання інтер’єру панелями? Надсилайте ваш проект на прорахунок вартості матеріалу і замовляйте безкоштовний зразок!

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *