Фасадні панелі з імітацією каменю

Фасадні панелі з імітацією каменю

Фасад з натурального каменю був популярним в усі часи і залишається таким. Але є певні обмеження каменю, через які не завжди задуману архітектуру можна виконати саме в камені. У зв’язку з цим у дизайнерів і архітекторів з’явився запит на більш легкий і простий в обробці та формуванні матеріал – фасадні панелі з імітацією каменю.

Фасадні панелі з імітацією каменю та їх властивості

З далекої давнини і по сьогодні фактура мармуру, граніту, травертину та інших кам’яних порід і напівкоштовних каменів активно використовується в проектуванні фасадів та інтер’єрів будинків. Але натуральний камінь по кишені далеко не кожному. Він дорогий, важкий, його складно обробляти і доглядати за ним.

На запит ринку японці винайшли рішення – алюмінієвий композитний матеріал, що імітує поверхню каменю. Дуже легкий, в порівнянні з натуральним каменем, але міцний і довговічний. Гарний та фактурний як камінь, але з можливістю приймати будь-які форми які тільки забажає архітектор.

Загальна вага алюмінієвих композитних панелей (АКП) з імітацією граніту становить всього 15% від ваги натурального граніту. Матеріал гнучкий та легко піддається обробці, завдяки чому можна виготовляти гнуті форми. Композитні панелі з імітацією граніту за розміром також перевершують панелі з натурального.

Порівняльні характеристики граніту та АКП

ПараметриГраніт 30 ммAlpolic 4 мм
Вага матеріалу81 кг/м27,6 кг/м2
Вага основиАльфа4,8 кг/м2
Вага загальна 81 кг/м2 +Альфа12,4 кг/м2
Розмір панеліНевеликий1,5х3 м та більше
Можливість формуванняНе згинаєтьсяПіддається формовці
Обробка та доглядСкладніПрості
Фасадні панелі Алполік під зелений мармур і чорний граніт
Фасадні панелі Алполік під зелений мармур і чорний граніт

Визнаний світовий лідер у виробництві алюмокомпозиту (алюкобонду) корпорація Mitsubishi Chemical, Японія, відтворює фактуру каменю на поверхні алюмінієвого листа. 47 років матеріал Alpolic використовується для обробки витончених фасадів по всьому світу і впевнено утримує позиції світового лідера преміум якості.

Фасадні панелі Алполік під еллінський твердий мармур і чорний перловий мармур
Фасадні панелі Алполік під еллінський твердий мармур і чорний перловий мармур

З 2013 року офіційним дистриб’ютором ALPOLIC в Україні є компанія Алютал – імпортер №1 алюмінієвих матеріалів для фасадів в Україні.

Фасадні панелі Алполік під білий мармур
Фасадні панелі Алполік під білий мармур

Якщо пріоритетом архітектора або забудовника є протипожежний захист і бездоганний вигляд фасаду будівлі під камінь, що слугуватиме понад 50 років, тоді вибирають Alpolic, бо він створений для будівництва і реконструкції кращих навісних вентильованих фасадів в світі.

Фасадні панелі під травертин Алполік
Фасадні панелі під травертин Алполік

Алюмінієві композитні панелі ALPOLIC представлені не тільки в камені, але й однотонними кольорами, кольорами металік, іскристими і хамелеонами, імітаціями дерева, бетону, металу, дзеркала, що дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські ідеї, надавши фасаду оригінального зовнішнього вигляду.

Особливості алюмінієвих панелей, що імітують камінь

Композитні алюмінієві панелі вогнестійкі, особливо міцні, мають відмінну звукоізоляцію та антивібраційні властивості, що є перевагами цього фасадного матеріалу, особливо для будівель розташованих в місцях з підвищеним рівнем шуму. Ціни на композитні панелі відносно невисокі, тому ALPOLIC дуже популярний в усьому світі.

Фасадні панелі Алполік під білий і жовтий граніт
Фасадні панелі Алполік під білий і жовтий граніт

Однією з особливостей фасадних панелей під камінь є декоративне покриття лицьової сторони. ALPOLIC покривається високоякісною фторуглеродною фарбою на основі LUMIFLON – це розчинний фторполімер з чудовою стійкістю до негативного впливу зовнішнього середовища.

Застосування інноваційних технологій і сучасних матеріалів при виробництві алюмінієвих композитних панелей дозволяє зробити легкий матеріал, що зменшує навантаження на фасадні конструкції, що є ще однією перевагою панелей ALPOLIC перед натуральним каменем.

Побачити як виглядає композитний матеріал з імітацією граніту можна в Києві на фасаді БЦ Сігма за адресою бульвар Вацлава Гавела, 6

Фасадні панелі Алполік під червоний і рожевий граніт
Фасадні панелі Алполік під червоний і рожевий граніт

Плануєте облицювання фасаду панелями з імітацією каменю? Надсилайте ваш проект на прорахунок вартості матеріалу і замовляйте безкоштовний зразок!

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *