Алютал – імпортер №1 алюмінієвих матеріалів для фасадів в Україні

Алютал – імпортер №1 алюмінієвих матеріалів для фасадів в Україні

Інжинірингова Компанія «Алютал» розпочала свою діяльність в 2008 році як підрозділ з продажу алюмінієвих композитних cистем в групі компаній. На сьогоднішній день підрозділ зріс до самостійного підприємства. Підсумком нашої роботи на ринку є надійні партнерські відносини, реалізовані проекти, власна виробнича база, професійний підхід в бізнесі.

Розвиток Алютал

В 2013 році ІК “Алютал” стала офіційним представником світового лідера серед виробників алюмінієвих композитних панелей – торгової марки Alpolic (Японія).

Оберігати – це місія не тільки продукту Alpolic. Це корпоративна філософія, до якої долучився та сповідує Алютал від початку роботи з концерном Mitsubishi Group.


Інженери нашої компанії розробили систему кріплення для навісних вентильованих фасадів «ProfessionAL». Наша система відповідає всім ГОСТам і вимогам з монтажу НВФ, що підтверджено сертифікатом ВІДПОВІДНОСТІ і протоколами випробувань.

Завдяки комплексному підходу у вирішенні завдань з поставки матеріалів для НВФ, а також клієнтоорієнтованої збутової політиці, Інжинірингова Компанія «Алютал» стає все більш популярною в своїй сфері діяльності.

Постійне прагнення до інновацій, розвитку – основні характеристики компанії та обраної стратегії. Наші цілі: стати лідером у своєму секторі ринку; вибудувати довгострокові партнерські відносини з клієнтами; стати національною компанією, розвиваючої українську економіку.

Облицювання будівель за допомогою технологій навісних вентильованих фасадів, представлених ІК «Алютал», дозволяє з мінімальними витратами і за короткий проміжок часу добитися хорошого теплового захисту та естетичного сучасного зовнішнього вигляду фасаду будівлі або будинку.

Проектування й виготовлення касет для систем навісних вентильованих фасадів, виконують грамотні, відповідальні і досвідчені фахівці високої кваліфікації ІК «Алютал».

Переваги роботи з нами:

  • найкраща пропозиція в співвідношенні ціна / якість;
  • оперативне отримання необхідного рішення;
  • індивідуальний підхід до клієнта і максимальне врахування його побажань;
  • орієнтація на клієнта і прагнення до довгострокового партнерства

В основі наших відносин з партнерами лежить бажання виконувати взяті на себе зобов’язання, як за якістю наданих послуг, так і щодо дотримання фінансових зобов’язань перед клієнтами компанії. Стабільність, політика відкритості у відносинах з партнерами, чітка концепція абсолютно легальної та прозорої роботи – наше кредо. Багаторічний досвід роботи і знання особливостей ринку, високий професіоналізм персоналу, бездоганна репутація, є підтвердженням надійності нашої компанії.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *