Фінальні роботи при монтажі навісного алюмінієвого фасаду

Фінальні роботи при монтажі навісного алюмінієвого фасаду

Давайте дізнаємося, що роблять професійні монтажники на завершальному етапі робіт з облицювання фасадів композитними панелями перед здачею об’єкта замовникові. В цьому питанні варто розібратися, щоб розуміти, коли саме монтажні роботи можна вважати виконаними на 100%, адже якісне виконання повинно бути на всіх стадіях.


Післемонтажний очищення – важливі етапи

1. Видаліть захисну плівку з поверхні композитних панелей. На лицьовій стороні кожної АКП наклеєний прозорий захисний шар, який призначений для того, щоб вироби безпечно транспортувати, переміщати, зберігати на складах і будмайданчиках, щоб не пошкодити, не подряпати алюмінієві панелі під час облицювання. Слід розуміти, що це тимчасовий захист з обмеженим терміном використання. Після монтажу конструкцій плівку слід видалити з поверхні облицювальних матеріалів протягом десяти, максимум 30 днів. В іншому випадку під впливом сонця клей «прикипить» до поверхні виробу, плівка потріскається, відклеїти її власними силами не вийде і доведеться звертатися за допомогою до сертифікованих майстрам – а це додаткові витрати. Свіжі залишки клею і шматочки плівки видаляються за допомогою м’якої тканини і денатурованого спирту.

2. Очищення від будівельних забруднень. При облицюванні будівлі композитними панелями використовується цемент, розчинні суміші та інші будівельні матеріали. Монтажникам слід подбати також про те, щоб очистити поверхню АКП від будівельних забруднень. Якщо цього не зробити, згодом від мінеральних відкладень на фасаді утворюються плями і патьоки, видалити які буде неможливо навіть з використанням агресивних хімічних засобів.

3. Перша мийка композитних панелей після облицювання фасаду. Послемонтажний очищення роблять, коли завершені всі пилові роботи. Видаляють залишки осіла будівельного пилу з використанням миючого апарату з подачею водного струменя під високим напором. Слушна нагода для мийки – ранній ранок, поки поверхня фасаду холодна і не нагрілася під сонцем. Мити нагріті до 40 ° панелі заборонено. Подальший догляд за облицювальною шаром замовник здійснює власними силами.

Після того як монтажники очистять навісний фасад від захисної плівки, клею, будівельних сумішей та пилу, облицювальні роботи можна вважати успішно закінченими.

0

One thought on “Фінальні роботи при монтажі навісного алюмінієвого фасаду”

  • Абрам says:

    Нам когда-то самим пришлось оттирать клей от композитных панелей. Спас Cosmofen, только надо брать специальный очиститель для алюминия (не помню точного названия), потому что есть еще другие сорта для окон ПВХ.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *