Ідеальний варіант для обробки приміщень – алюмінієві композитні панелі

Ідеальний варіант для обробки приміщень – алюмінієві композитні панелі

За останній час попит на АКП значно виріс. Це пов’язано з тим, що матеріал став використовуватися не тільки для проведення зовнішніх робіт, але і для внутрішньої обробки будівлі. Популярність продукції обумовлена ​​декількома перевагами – гладка поверхня, простота догляду, високий показник ударостійкості і тривалість експлуатаційного терміну.

Особливості

Алюмінієві композитні панелі являють собою різновид будівельного матеріалу, що складається з декількох шарів. Зовнішня частина виробляється з алюмінієвих плит високої міцності. Між собою шари з’єднуються високотехнологічним полімером. Для декорування лицьової сторони застосовується спеціальна плівка або фарба. Перший варіант накочується валиком під впливом високої температури. Дана технологія дозволяє отримати матеріал, що володіє привабливими спецефектами.

АКП можуть застосовуватися для обробки будь-яких приміщень, незалежно від рівня вологості: у ванних кімнатах, на кухні, в банкетних залах. Найчастіше вони використовуються для таких цілей:

  • облицювання перегородок і стель;
  • створення декоративних перегородок;
  • оформлення дверних і віконних прорізів;
  • випуск і оздоблення торгових кіосків, прилавків;
  • виготовлення меблевої продукції, різних рекламних вивісок.

Також матеріал характеризується відмінними звукоізоляційними і антивібраційні властивостями, що сприяє його застосування в нічних клубах, ресторанах, барах, виставкових залах.

При виборі панелей з композиту клієнту пропонується велика різноманітність колірних рішень, починаючи від однотонних листів і закінчуючи комбінованими відтінками, плавно переходять з однієї в іншу. Також виробник може запропонувати варіанти, що імітують натуральне дерево, камінь або метал.

переваги використання

Одним з істотних переваг застосування продукції вважається простота догляду. Поверхня панелей легко миється. Забруднення можна видалити кухонної губкою без додавання миючих засобів. Також матеріалу не страшні механічні пошкодження, що дуже зручно при монтажі та подальшої експлуатації.

Панелі мають невелику вагу, гарну ударну міцність і легко піддаються обробці. За рахунок простого монтажу скорочується час на будівництво або ремонт об’єкта.

0

One thought on “Ідеальний варіант для обробки приміщень – алюмінієві композитні панелі”

  • Людмила says:

    Очень порадовали цены на материал. За ту сумму, которую мы выделили на строительство торгового киоска, нам удалось построить их два. Рекомендую!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *