Красиві скляні перила та огородження – гідне оформлення веранд, балконів, сходів і приміщень

Красиві скляні перила та огородження – гідне оформлення веранд, балконів, сходів і приміщень

Системи скляних огорож активно застосовуються в сучасних інтер’єрах і екстер’єрі. Вони задіюються для облаштування веранд, терас, балконів, внутрішніх сходів і інших зон житлового, офісного та комерційного простору. Такі конструкції дуже красиві і незвичайні.

Часто застосовується анодований алюмінієвий профіль для скляних огорож. Він має багато переваг. В їх число входять:

 1. Відмінний захист від агресивного впливу зовнішнього середовища. Це стійкість до корозії і негативних атмосферних явищ.
 2. Довговічність. Такий профіль може використовуватися десятки років.
 3. Висока міцність. Вона набагато більша, ніж у деревини і пластика.
 4. Стильний вигляд. Конструкція з такого матеріалу виглядає сучасно і привабливо.
 5. Безпека. Профіль з алюмінію не має в своєму складі шкідливих для людей речовин.
 6. Надійність. Матеріал відмінно витримує різні навантаження.

Скляні огорожі в інтер’єрі та екстер’єрі – витончена краса матеріалів і форм

Світлопрозорі огороджувальні конструкції виглядають просто, стильно і надзвичайно привабливо. Вони надають приміщенню повітряну легкість, візуально розширюють приміщення, не захаращують простір, дозволяють йому заповнитися сонячним світлом. Красиві скляні перила та огородження ідеально виглядають в сучасних стилях дизайну, таких як «хай-тек», «мінімалізм», «лофт» і багатьох інших. У поєднанні з алюмінієвим профілем вони надають інтер’єру і екстер’єру ексклюзивність з футуристичними нотками, і здатні втілитися в будь-яких формах і рішеннях. Сьогодні є можливість створювати скло різноманітних кольорів і форм для реалізації самих незвичайних проектів огорож всередині і зовні будівель.

Практичні переваги огороджень зі скла

 1. Простий монтаж. Такі огорожі встановлюються швидко і легко. Знизу їх фіксує алюмінієвий профіль для скляних огорож. Конструкція оснащується спеціальними кріпленнями: монетним, конектним або з використанням затискного профілю.
 2. Безпека. Огородження створюються з загартованого скла або триплекса. Пошкодити їх дуже важко. Але якщо це сталося, небезпека мінімальна. Загартоване скло має дуже тупі осколки. Триплекс тріскається, а при більш сильному впливі просто розсипається.
 3. Довготривала експлуатація. Скляні системи огорож здатні служити своїм господарям багато років без будь-яких проблем.
 4. Легке обслуговування. Конструкції необхідно періодично протирати спеціальними серветками з миючими засобами.
 5. Висока міцність. Розбити скло випадково неможливо. Воно витримує високі механічні навантаження і вплив.
 6. Надійність. Алюмінієвий профіль для скляних огорож здатний відмінно фіксувати і утримувати конструкцію. Високоміцне скло – надійний, міцний і довговічний матеріал.

Етапи монтажу огорож зі скла

 1. Робиться розмітка майбутньої конструкції. Відзначаються місця розташування стійок. Складається загальний проект.
 2. Підраховується кількість необхідних матеріалів. Це стійки, профіль з алюмінію, шарніри, з’єднувальні деталі, скляні панелі і ін.
 3. Проводиться установка конструкції. Свердляться отвори, укладається профіль, кріпляться стійки, монтуються панелі зі скла. В процесі установки використовується клей, анкера, будівельні і кріпильні інструменти.

Роботу по монтажу таких конструкцій краще довірити професіоналам. Вони зможуть врахувати всі нюанси і особливості проекту, запропонувати кращі матеріали і оптимальне рішення. Якщо спробувати самостійно встановити огорожі зі скла, можна витратити багато часу, сил і нервів, а результат буде не найкращим.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *