МАФ і АКП – ідеальна комбінація за доступною ціною

МАФ і АКП – ідеальна комбінація за доступною ціною

Стрімко розвивається малий і середній бізнес в Україні активно експлуатує МАФ – малі архітектурні форми, іншими словами кіоски і ларьки невеликого розміру. Зустріти такі конструкції можна на кожному кроці. Головним їх призначенням є продаж різних товарів і продуктів. Але для того, щоб споруда прослужила довгий час, в процесі виготовлення кіосків необхідно використовувати матеріал з підвищеними показниками міцності і надійності. Тому ідеальним виходом із ситуації вважається застосування АКПалюмінієвих композитних панелей.

Особливості конструкції

При пошуку і виборі відповідних матеріалів для будівництва невеликої конструкції особлива увага приділяється показнику міцності. Саме алюмінієві композитні панелі вважаються відмінною альтернативою застарілого облицювальний матеріал, так як вони мають такими позитивними сторонами:

  • презентабельний зовнішній вигляд;
  • простота обробки і легкість монтажу;
  • стійкість до негативних факторів навколишнього середовища.

До недавнього часу такі ларьки виготовлялися з важкого металевого профілю, який виглядає непривабливо і швидко покривається іржею. Тому застосування панелей з алюмінію дозволяє побудувати кіоски більш естетичними, щоб вони більш ефектно вписались в ландшафт міста.

Зовнішня поверхня МАФів покривається спеціальної самоклеющейся плівкою, яка легко наноситися на ідеально гладку поверхню композитних полотен.

Сфери застосування АКП і МАФ

Одним з найбільш поширених напрямків застосування комбінації МАФ і АКП прийнято вважати виготовлення торгових приміщень невеликого розміру. Середній розмір таких конструкцій варіюється в межах 5-20 м2. Цією площі вистачає для ведення торговельної діяльності та надання необхідного переліку послуг. Торгівля в малогабаритних кіосках здійснюється через віконце.

Також з даного матеріалу виробляються торгові павільйони для тієї ж сфери діяльності, а торгівля в них проходить через вхідні двері, так як площа вже збільшена. Трохи відрізняються від ларьків зупинкові комплекси, які одночасно виконують 2 функції: надання місця для очікування людьми громадського транспорту і проведення торгівлі. Такий різновид МАФу може мати віконце або бути оформлена у вигляді павільйону.

Також мала архітектурна форма може використовуватися в якості декоративного будови для поліпшення зовнішнього вигляду громадських місць.

0

One thought on “МАФ і АКП – ідеальна комбінація за доступною ціною”

  • Владислав says:

    Моя компания занимается торговой деятельностью уже не первый год. Поэтому мы постоянно занимаемся модернизацией торговых площадок. Лучшими в своем деле считаем фирму «Алютал», сотрудники которой за считанные дни установили несколько торговых павильонов. Советую всем!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *