Монтаж вентильованого фасада

Монтаж вентильованого фасада

Облаштування фасаду з повітряним зазором між утепленою стіною і облицюванням забезпечить:

  • зменшення витрат на опалення;
  • довговічність конструкції;
  • практичність в експлуатації.

Алютал запрошує замовити і придбати високоякісний, легкий в роботі облицювальний профіль для вентильованих фасадів.

Принцип дії технології

Монтаж вентильованого фасаду сприяє запуску в околостенного просторі корисних фізичних процесів. Стіна утеплюється плитами з мінеральної вати. Повітряний прошарок між утеплювачем і облицюванням не дає волозі довго затримуватися, стимулюючи її випаровування.

Теплоізоляція зберігає фасад від перепаду температур, який є найбільш руйнівним чинником для будівельних конструкцій. Якості мінеральної вати:

  • стійкість до вітрових навантажень, що особливо важливо у верхній частині висотних будівель;
  • висока міцність;
  • незаймистість;
  • паропроникність;
  • поглинання звуку.

Монтаж навісних вентильованих фасадів

Укладання утеплювача і облицювання вимагає проведення підготовчих робіт.

Установка креплений

Перш, ніж приступити до роботи, перевіряють стіну на вириваемость кріплення. Від цього залежить крок між фіксаторами і допустима вага облицювання. Потім розчищають простір біля будівлі для установки лісів. Робота просувається від низу до верху. Відповідно до розміру плит утеплювача проводиться розмітка місць кріплення теплоізоляції. По розмітці просверливаются отвори для анкерів. Вони продуваються від пилу. Туди забиваються анкерні дюбелі. Анкерним елементом до стіни кріпиться кронштейн, притискає до стіни паронітових прокладку. Вона вставляється для зменшення містка холоду між будівлею і кронштейном.

Збірка плит утеплення

В утеплювачі роблять прорізи для того, щоб навішувати його на кронштейн. Плити нанизуються в горизонтальному положенні без зазору між сусідніми елементами. Незаповнений ватою простір не повинно перевищувати 2 мм. Великі ділянки забиваються обрізками утеплювача. Жорстку плиту не можна рвати. Її товщина може варіюватися від 4 см до 20 см. Укладання внахлест обривків напевно утворює пробоїни в теплоізоляції. За кут будівлі повинні виходити по черзі плити то з одного, то з перпендикулярної їй стіни. Таким чином вони утворюють поверхню, яка буде показувати форму будівлі.

Для фіксації теплоізоляції крізь неї в стіні просверливаются відразу всі необхідні отвори. У них вводяться тарілчасті дюбеля, щільно притискають своїм коміром минвату до несучої стіни. 4 дюбеля встановлюються по кутах полотна на відстані до його країв не менше 5 см. П’ятий кріплення вбивається посередині плити. Такий розрахунок підходить для міцної, що не сипучої поверхні будови. Обрізані плити на початку і кінці ватною кладки для створення шахового порядку і зубчастої перев’язки вимагають не менше 4 дюбелів.

Двошарова теплоізоляція

Монтаж вентильованих фасадів може проводитися з використанням 2-х шарів мінерального волокна. В якості внутрішнього шару беруться менш щільні плити. Вони кріпляться окремо 2-мя дюбелями кожна. Зовнішній жорсткий шар фіксується, як описано вище, 5-ю елементами кріплення.

Установка напрямних для облицювання

У пази несучих кронштейнів вставляються профілі. Обидві деталі з’єднуються заклепками. У місцях стикування по вертикалі сусідніх профілів дотримується зазор 8-10 мм.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *