ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖА НАВІСНИХ ФАСАДНИХ ПІДСИСТЕМ В КОТЕДЖАХ

ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖА НАВІСНИХ ФАСАДНИХ ПІДСИСТЕМ В КОТЕДЖАХ

Навісні вентильовані фасади являють собою складний конструкції з декількох шарів: металевої підсистеми, утеплювача, зовнішнього облицювального матеріалу і супутніх декоративних елементів, які використовуються при оформленні швів, отворів і відливів. Характерною відмінністю даної фасадної системи вважається наявність повітряного зазору між шаром утеплювача і облицюванням. Тому монтаж навісних вентильованих фасадів повинен виконуватися професійними майстрами, які прораховують відстань між цими прошарками для створення оптимального мікроклімату в приміщеннях.

Ключові особливості конструкції

Вентильовані фасадні системи, які встановлюються на котеджах і заміських будинках, призначені для збереження тепла в холодну пору року і захисту самої будівлі від перегріву в жарку погоду. Основними особливостями такого фасаду прийнято вважати:

  • універсальність і практичність застосування;
  • простота і зручність проведення установки за рахунок легкості складових елементів;
  • високоміцна каркасна частина;
  • відсутність необхідності проведення попередньої обробки робочої поверхні;
  • монтаж при будь-яких погодних умовах;
  • можливість використання різних матеріалів для облицювання.

Великим попитом для облицювання фасаду користуються композитні панелі алюмінію, які мають легку вагу, стійкістю до процесів корозії, відмінними звуко- і теплоізоляційними властивостями, довговічністю і стильними дизайнерськими рішеннями, що дозволяють створювати оригінальне оформлення.

Монтажні роботи

Вентфасад потребує ретельного підходу до монтажу. При правильній збірці конструкції термін експлуатації підсистеми збільшується в кілька разів. На першому етапі фахівці уважно оглядають робочу поверхню і готують її. Після чого складається проект, технічне завдання з урахуванням вимог державних стандартів і норм. Далі підбирається найбільш оптимальна підсистема.

У стандартний набір вентфасада входить направляючий профіль, який використовується для подальшого кріплення інших складових елементів. Також комплект доповнюється несучими і опорними кронштейнами, які допомагають вирівняти перепади між стінами і оздоблювальними площинами. А для надійності процесу фіксації використовуються різні заклепки, саморізи, анкери та ін.

Монтаж проводиться в наступній послідовності: розмітка, розбивка монтажних вузлів і плитки, кріплення несучих елементів, установка утеплювача, декоративного облицювання і укосів, відливів.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *