Особливості обробки алюмінієвих композитних матеріалів

Особливості обробки алюмінієвих композитних матеріалів

Алюмінієві композитні панелі (скорочено АПК) вважаються сучасним універсальним матеріалом.  Він складається з високоміцних металевих листів, між якими, як правило, розташовується поліетилен під високим тиском, адгезійний шар або поліестер.  Якщо виробник навісних конструкцій хоче отримати абсолютну герметичність, то йому необхідно купити алюмінієві композитні матеріали.  Вони відрізняються надійністю і довговічністю.

Переваги АКП

Це виріб став користуватися великою популярністю відразу після того, як воно з’явилося на ринку.  Причина – гарантія виняткової міцності від розробників і мінімальна вага.  Завдяки цьому виходить створювати легкі конструкції з простою транспортуванням і подальшим монтажем.  Такі алюмінієві композитні панелі відрізняються елементарної технологією установки, завдяки чому фахівці витрачають мінімальну кількість часу.

Також розробники виділяють високий рівень пластичності, можливість нанесення будь-якого лакофарбового кошти і вогнетривкість.  Якщо деталь виготовлена ​​за всіма стандартами, то додатково вона дарує тепло-та звукоізоляцію.

Сфера застосування матеріалу

Це виріб часто застосовується для виготовлення навісних конструкцій, що вимагають застосування спеціальних напрямних, кронштейна.  Зазвичай їх прикріплюють прямо до каркасу АКП, використовуючи для цього заклепки.  Основна мета – утеплити майбутню конструкцію і не допустити проникнення вологи всередину стіни.  Для надійного кріплення досить використання тарілчастих дюбелів.

Особливості обробки алюмінієвих композитів

Встановлюється профіль з алюмінію дуже просто тільки в разі, якщо він був правильно оброблений.  Є кілька варіантів, які часто використовуються на виробництвах.

Популярні способи обробки:

 · Свердління;

 · Фрезерування;

 · Згинання;

 · Кріплення.

Однією з головних операцій по роботі з АПК вважається саме фрезерування пазів.  Часто через недотримання даної технології на вигині виникають тріщини, з’являються вм’ятини або опуклості на поверхні.  Важливо використовувати тільки ті фрези, які точно підійдуть за характеристиками.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *