Переваги об’ємного фасаду: що потрібно знати при його оформлені

Переваги об’ємного фасаду: що потрібно знати при його оформлені

Алюмінієві композитні панелі є одним з найпоширеніших матеріалів, які використовуються для створення об’ємних фасадів. За рахунок інноваційних технологій і додаткової обробки виробник може виготовляти конструкції для тривимірної облицювання будівлі і зберігати при цьому всі позитивні особливості вентильованих фасадів.

Переваги продукції

Алюмінієвий композит користується попитом в усьому світі, так як володіє такими перевагами:

  • добре піддається різним способам обробки – різанні, фрезерування, вальцеванию, завдяки чому допускається виготовлення конструкцій складних конфігурацій і рельєфів, з такими конструкціями будівлі стануть справжніми арт-об’єктами, що привертають увагу своєю оригінальністю;
  • широкий вибір кольорів і фактур робочої поверхні, що дозволяє вибрати саме той варіант виконання, який ідеально впишеться в ландшафтний дизайн;
  • легка вага матеріалу позитивно позначається на транспортуванні та монтажі;
  • використання панелей разом з вентильованим фасадом дозволяє поліпшити енергозберігаючі властивості будівлі, створюючи і підтримуючи в ньому оптимальний мікроклімат.

Також візит в компанію «Алютал» дозволить заощадити гроші на покупку фасадних систем.

Вимоги до фасадів з об’ємними елементами

При розробці проекту оформлення зовнішнього боку будівлі різного призначення (комерційного, житлового або промислового), які повинні гармонійно вписатися в міське середовище, але при цьому зберегти свої позитивні експлуатаційні особливості, важливо враховувати такі структурні елементи:

  • висока якість використовуваних матеріалів;
  • естетика підібраного будівельної сировини, яке б гармонійно вписалося в екстер’єр;
  • довговічність використовуваних конструкцій і матеріалів;
  • безпеку.

За умови правильного проектування об’ємного фасаду він прослужить не один рік і буде привертати увагу оточуючих своїм непересічним видом. Тому така облицювання дуже часто використовується в якості рекламного інструменту, що просуває послуги або товари компанії. Фасад з композитних панелей розширює потенційну клієнтську аудиторію, роблячи головний акцент на затребуваності продукції. А консультанти компанії допоможуть підібрати найефектніший дизайн оформлення.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *