Покриття композитних панелей під бетон та патіну

Покриття композитних панелей під бетон та патіну

Бетон та патіна – нові фактури алюмінієвих композитних панелей #Naturalbond для створення архітектурних шедеврів, завдяки яким можна сміливо проектувати будівлі у відповідності до архітектурних трендів. Панелі використовуються як для облицювання фасаду, так і для інтер’єрних рішень в сучасному стилі.

Чим цікаві панелі під бетон та патіну?

✔ Нові-старі матеріали. Імітація бетону в композитному матеріалі – це ідеальна планарність та відсутність пористості притаманної бетону, відмінна стійкість до атмосферних впливів. З цим матеріалом дуже важко змагатись в прочності та довговічності. Панелі мають рельєфну поверхню, яка дозволяє досягти не лише привабливого естетичного ефекту, а й тактильного

✔ Прості форми. Чиста геометрія бетонних стін, монолітні конструкції без зайвих деталей та прикрас. Звичайні бетонні бокси здатні перетворюватись на шедеври за наявності акцентів та відповідного озеленення

✔ Гігантоманія. Розмір алюмінієвих композитних панелей дозволяє зробити широкоформатні касети аби фасад був ціліснішим. Ширина панелі від 1,25 до 1,5 метрів, а можлива довжина понад 6 метрів

Особливості покриття

В якості верхнього шару панелей використовується спеціальне покриття ПУР-ПА, що складається з поліуретану і частинок поліаміду. Воно виконує як декоративні, так і захисні функції. Покриття рівномірно наноситься на алюмінієві композитні панелі та довго зберігає первинний вигляд.

Поліуретанове покриття має включення поліаміду – тверді частинки, які надають панелям характерної «шорсткості» і значно підвищують стійкість матеріалу до стирання. Основне призначення поліаміду – захист основного поліуретанового покриття.

Відрізнити поліуретанове покриття з частинками поліаміду від інших можна на дотик. Панелі під бетон, патіну та дерево мають поверхню з легкою шорсткістю.

На поверхні панелі чи касет складно залишити подряпини або насічки. При експлуатації покриття не відшаровується і не розтріскується. Композит не боїться підвищеної вологості, ультрафіолетових променів та стійкий до температурних перепадів завдяки покриттю ПУР-ПА.

Надсилайте ваш проект та замовляйте безкоштовний зразок матеріалу!

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *