ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗКРІЙ АЛЮМІНІЄВИХ КОМПОЗИТНИХ ПАНЕЛЕЙ

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗКРІЙ АЛЮМІНІЄВИХ КОМПОЗИТНИХ ПАНЕЛЕЙ

Алютал надає послуги прямолінійної порізки алюмінієвих композитних панелей та фрезерування, але можливості матеріалу набагато ширші аніж прямокутні касети. Якщо є потреба фігурної різки, складних форм, непростих елементів, ми рекомендуємо наших партнерів.

Розкрій алюмінієвих композитних панелей в Алютал

Професійні послуги розкрою алюмінієвих композитних панелей надають компанії, що мають лазерні та фрезерувальні станки або планшетний розкрійник.

Порізка композиту на планшетному різально-фрезерному верстаті – це найбільш оптимальний вибір, коли потрібна найвища якість та відтворення креслень в повній відповідності до проектної документації.

Високошвидкісний планшетний розкрійник з вакуумними прижимом матеріалу не залишає нагару, заплавлення та сколів на оброблюваних матеріалах. Є можливість робити перфорацію, бігувати, різати точно по контуру за допомогою оптичної системи розпізнавання міток. Всі операції виконуються з надзвичайно високою швидкістю та точністю.

Можливі фрезерування та порізка АКП товщиною до 10 мм на обладнанні з робочим полем 1700х2550 мм. Не дивлячись на великі розміри, точність позиціонування при відтворенні як прямих, так і криволінійних форм не втрачається і досягає до 0,1 мм завдяки вакуумному прижиму матеріалу до поверхні столу. Виконання стандартного замовлення займає 1-3 дні, у випадках з замовленням більше 5000 м.п. терміни виконання можуть збільшуватися.

Полуги складної порізки надає компанія Rozkriy

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *