Просічно-витяжна сітка – елемент архітектури

Просічно-витяжна сітка – елемент архітектури

Чим запам’ятовується проєкт? Фактурою, формою, кількістю фінансів, влитих у нього?

Для нас можливо, а для людей, які стоять по той бік, для тих, хто зводить ці проєкти головне – унікальність, щось нове, з чим можна працювати. Це певний квест. Для скульпторів епохи Відродження мармур спершу теж був випробуванням…

Просічно-витяжні сітки знайомі багатьом. Їх використовували замість арматури під бетон, як пандуси біля під’їзду, на заводах для просіювання породи. Та зараз цей матеріал удосконалили. Виробники почали робити їх з кольорового металу, щоб покращити вигляд і позбутися корозійних процесів, пофарбували її, полегшили, зробили різні за шириною-висотою прорізи та запропонували використовувати, як фасадний матеріал.

І він прижився.

Влітку такий «короб» на фасаді захищає вікна від надмірного світла, заощаджує електроенергію за рахунок мінімізації витрат на кондиціонування. Крім цього, сітки використовують, щоб перекрити комунікації, як фальш-стелі та роблять з них меблі. У барах часто можна побачити стійку з сітки, стільці з неї ж і навіть внутрішні стіни, якими потім пускають в’юнкі рослини. А все тому, що лофт та технологічність – неподільні.

Докладніше про матеріал читайте за посиланням. Для замовлення дзвоніть менеджерам.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *