ПРОТИВОПОЖЕЖНІ ВІДСІЧКИ НА ВЕНТИЛЬОВАНИХ ФАСАДАХ

ПРОТИВОПОЖЕЖНІ ВІДСІЧКИ НА ВЕНТИЛЬОВАНИХ ФАСАДАХ

При облаштуванні навісних фасадних панелей одним з головних умов вважається дотримання правил пожежної безпеки. Ця вимога обумовлена ​​технічними особливостями багатошарової конструкції, яка вентилюється. Вентильований фасад має на увазі під собою укладання облицювального матеріалу таким чином, щоб між ним і стіною самої будівлі залишався вільний простір для постійної циркуляції повітряних мас. У цьому випадку навіть самий негорючий матеріал, який буде використовуватися для утеплення, не здатний захистити від загоряння та розповсюдження вогню по всій споруді. Тому краще відразу убезпечити себе і встановити протипожежні розтин.

Конструктивні особливості

Головними завданнями алюмінієвих вентильованих фасадів прийнято вважати:

  • надійний захист стін будівлі від негативного впливу атмосферних опадів і різних механічних впливів;
  • утеплення споруди з метою скорочення фінансових витрат на опалення;
  • збільшення експлуатаційного строку будівлі за рахунок профілактики передчасних руйнувань;
  • надання будівлі презентабельного зовнішнього вигляду.

В основі фасаду, що вентилюється, знаходиться алюмінієва лати, яка має шар утеплювача, захисну мембрану утеплювача, що запобігає несприятливий вплив вологи і сильного вітру, а також покривається облицюванням. Останній шар може виконуватися з різних матеріалів в залежності від смакових уподобань і матеріальних можливостей клієнта.

Функції розтинів

Відмінною особливістю таких фасадів є наявність протипожежних відміток. Вони являють собою металеві вироби, які кріпляться до стін або алюмінієвої обрешітки по всьому її периметру для того, щоб перекрити повітряний потік. Але повністю перекривати повітря забороняється, тому розтин мають перфорацію.

У разі, коли мембранна прошарок запалиться, вони будуть захищати конструкцію від подальшого поширення вогню і витікання розплавленого алюмінію за кордону зазорів. Тому при виборі таких деталей дуже важливо правильно порахувати процентне співвідношення перфорації до загальної площі елемента, що буде впливати на функціонування навісного фасаду.

Також насічки повинні відповідати вимогам протипожежної безпеки. Для двоповерхових будинків максимальний крок кріплення елементів складає 6 м, а для більш високих споруд – 15 м.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *