Реконструкція фасаду київського пологового будинку №3

Реконструкція фасаду київського пологового будинку №3

Реконструкцію фасаду пологового будинку №3 в Києві розпочато восени 2019 та повністю завершено на початку 2020 року. Для оздоблення зовнішньої декоративної стіни обрано алюмінієві композитні панелі Алполік – матеріал, що розроблений японською корпорацією Mitsubishi Chemical. В якості кріплень вентильованого фасаду використана алюмінієва система профілів та кронштейнів ProfessionAl.

Основні вимоги замовника щодо вибору фасадного матеріалу – це безпека та надійність без жодних компромісів. Саме тому обраний сучасний вогнестійкий композитний матеріал японського бренду ALPOLIC, що має високий рівень пожежної безпеки А2 s1 d0 за міжнародною класифікацією. Згідно вітчизняної пожежної класифікації будівельні матеріали з маркуванням А2 s1 d0 вважаються негорючими. Це найкращий алюмінієвий композитний матеріал доступний на ринку України на момент реконструкції пологового будинку.

За задумом архітектора дизайн фасаду будівлі повинен бути світлим та охайним, підкреслювати чистоту закладу. Транслювати спокій і гарне самопочуття, пом’якшувати емоції, давати відчуття свободи. Тому проектна команда обрала в якості основного кольору м’який білий та додатковий акцентний колір – срібну шампань зі стандартної палітри кольорів Алполік.

Утримує декоративну стіну з фасадного матеріалу сертифікована в Україні алюмінієва система профілів та кронштейнів ProfessionAl, яку спеціально під об’єкт фарбували в тон композитних панелей так, щоб фасад виглядав охайно та гармонійно.

11 133 кронштейни надійно прикріплені до направляючого профілю та міцно тримають фасадний матеріал.

Проектні креслення фасаду для київського пологового будинку розробляв Андрій Зимогляд. Об’єктний конструктор визначав необхідну кількість матеріалу та розмір композитних листів, виходячи з розміру кожної касети та оптимального розкрою деталей на листі. Спеціально для полового будинку Алютал поставляв з Німеччини композитні панелі індивідуального розміру. Загалом було використано 10 822 м2 матеріалу Алполік А2.

Розробку архітектурного проекту та фасадні роботи вчасно здійснювала команда Укрбудреставрації. Зараз третій пологовий будинок в Києві є найсучаснішим та еталонним прикладом для інших державних закладів та медичних установ.

Велике будівництво триває!

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *