RESCARA – профільні системи

RESCARA – профільні системи

RESCARA – бренд ASAS Aluminium A.S. – одного з найбільшого заводу Європи з виробництва алюмінієвих профільних систем для виготовлення світлопрозорих фасадів, вікон та дверей з термоізоляцією, систем сонцезахисту, розсувних та перильних огорож.

Алютал — офіційний дистриб’ютор турецького заводу ASAS. В травні 2019 року старт продажів профільних систем Рескара зі складу в Україні. Рескару під замовлення поставляємо не обмежуючись асортиментом, що розміщений на сайті. Поставляємо будь-який асортимент заводу Асаш. Завжди в наявності на складі комплектуючі для виготовлення вікон та дверей в білому кольорі та анодовані. Звертайтесь!

Поставки Рескара на склад в Україні

Алюмінієвий профіль європейської якості виготовляється методом гарячого пресування сплаву 6060 Т6 по DIN EN 573. На ваш вибір: профіль з порошковим полімерним покриттям не менше 60 мкм, що відповідає міжнародним стандартам Qualicoat, або з анодно-окисним покриттям не менше 20 мкм, що відповідає міжнародним стандартам Qualanod.

Світлопрозорі конструкції будь-якої складності виготовлені з алюмінієвого профілю RESCARA легкі, міцні та довговічні. Відмінно зберігають тепло, мають прекрасну звукоізоляцію і звукопоглинання, не допускають проникнення вологи.

Приклад калькуляції на двері Рескара

Завантажити сертифікат відповідності

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *