Робочий (дієвий) кейс: як ми впоралися з дефіцитом сировини для будівництва МакДональдз?

Робочий (дієвий) кейс: як ми впоралися з дефіцитом сировини для будівництва МакДональдз?

Алютал – постачальник ексклюзивних брендів композиту. Грубо кажучи, якби в голодні на іноземний товар часи, хтось привозив би в Україну джинси Левайс – це були б ми. Так і з композитом: Натуралбонд та Алполік купити в Україні можна лише у нас. Легально, за адекватно сформованою ціною, з гарантійними зобов’язаннями та всіма сертифікатами відповідності.

Тому нам довіряють, і тому з нами працюють великі замовники.
Ланцюжок: Алютал – МегаГрад – МакДональдз нерозривний багато років. Спільно з МегаГрадом ми реалізували не один Мак по Україні. Це найбільша франшизна мережа ресторанів швидкого харчування у світі. Вона є навіть у Пакистані та Іраку, і вона обслуговує 70 млн людей щодня. Такий гігант у нашому портфоліо дуже бажаний. Звичайно, при виникненні якихось негараздів ми намагаємося вирішити все оперативно і безболісно для всіх сторін.

Мак, переважно, замовляє один і той самий колір (текстуру) композитних панелей Naturalbond Light Cherry. Це і зрозуміло, бренд має бути впізнаваним: від рецептури Біг Мака до однотипної споруди закладів. Під час реалізації чергового МакДональдза, виробник (ASAŞ) тимчасово призупинив виробництво «того самого» кольору – «деревина», що залишилася, здавалася надто світлою або, навпаки, темною, або віддавала рудим. Довелося повозитися: ми шукали композит, що імітує деревину світлої вишні в інших виробників. Щоб швидко і точнісінько. Схожа текстура, яка задовольнила замовника, була знайдена, ми зробили кілька поставок. У цей же час ASAŞ встиг удосконалити текстуру Light Cherry, зробивши «зріз дерева» реалістичнішим і зберігши відтінок. Зараз ми відновили постачання композитних панелей Naturalbond Light Cherry для МакДональдз (зараз у роботі 2 об’єкти).

Останній реалізований об’єкт знаходиться на проспекті Перемоги 67 д/1 у Києві. Він побудований з нуля. “Дерев’яні” пагоди зроблені з алюмінієвого композиту, який прослужить не один десяток років. Добірку фотографій об’єкту дивіться тут, палітри виробника – за посиланням, щоб замовити товар або дізнатися про його наявність на складі можна у менеджерів.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *