Розсувні системи – замість маятникових вікон і дверей

Розсувні системи – замість маятникових вікон і дверей

Розсувні алюмінієві системи – це вікна і двері, які відрізняються особливою конструкцією, виготовлені на основі анодованого алюмінієвого профілю, в якості полотна використовується скло, дзеркала, різні панелі. Особливість конструкції в тому, що такі алюмінієві системи працюють на розсувному механізмі. Це відмінне рішення, якщо планування приміщення через невеликих розмірів не дозволяє встановити традиційні митників вікна / двері, стулки яких відкриваються і закриваються, змінюючи кут розташування на 90 градусів і більше. Розсувні перегородки відкриваються і закриваються, пересуваючись по «рейках», паралельно один одному, займаючи мінімум простору.

Де можна встановити розсувні системи

На балконі, зробивши за допомогою цієї технології скління. Такі конструкції сподобаються любителям домашніх рослин – більше не треба переставляти на підвіконні горщики, щоб відкрити або закрити стулку вікна, досить зрушити склопакет вправо або вліво.

Для шафи-купе. Пересувних секцій, в залежності від розміру шафи, може бути дві, три, чотири і навіть більше, частина дверного полотна може бути зроблена з дзеркала, інша частина – з дерева, або іншого матеріалу на смак покупця.

Оформити вихід на балкон, лоджію, терасу, задній двір, до басейну. Таке панорамне скління вхідної групи рідко використовується для головної вхідних дверей.

Для поділу простору між кімнатами або іншими приміщеннями. Таке рішення вам сподобається, якщо хочеться, щоб звільнявся отвір більшої ширини, ніж це можливо при відкритті дверей стандартного розміру. Якщо ширина звичайного дверного проходу менше 1 метра, то за допомогою пересувних дверей можна створити отвір півтора і навіть два метри або більше, в залежності від площі приміщення.

У яких випадках можна замовити алюмінієве скління

Розсувні алюмінієві конструкції можна виконати в холодному або теплому варіантах, останній вид відрізняється тим, що для монтажу використовуються профілі з термовставками – це надійний захист від вуличного шуму і холоду. І є істотна різниця в ціні на теплі і холодні алюмінієві розсувні системи.

А що ви думаєте про таких конструкціях? Можливо, вам подобаються окремі механізми, наприклад, «гармошка» або «французькі вікна»? Наскільки доцільно в українському кліматі робити скляну вхідну групу?

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *