Алюмінієві фасади та їх застосування

Алюмінієві фасади та їх застосування

Алюмінієві фасади – набір композитних матеріалів, алюмінієвих деталей, елементів кріплення, що дозволяють посилити звукоізоляцію і надати зовнішньому вигляду будівлі індивідуальний стиль. Облицювання може проводитися як на плоских поверхнях, так і на криволінійних, завдяки чому дизайнери отримали можливість реалізовувати найсміливіші архітектурні задумки.

Переваги фасадів з алюмінію

Алюмінієві конструкції гнучкі, завдяки чому матеріалу можна надати будь-яку бажану форму. Висока популярність матеріалу при проведенні будівельних робіт обумовлена ​​низкою факторів.

  1. Простота монтажу, завдяки податливості і легкості конструкцій.
  2. Стійкість до впливів зовнішніх факторів.
  3. Вогнетривкість.
  4. Тривалий експлуатаційний термін. Навіть при мінімальному догляді облицювання може прослужити більше півстоліття.

Алюмінієві фасади невибагливі в експлуатації. Матеріал не розшаровується під впливом негативних факторів (ультрафіолетові промені, корозійні процеси і т.д.). Цього вдалося досягти завдяки тому, що в процесі виробництва при впливі високих температур використовуються матеріали, які створюють надійний зв’язок на молекулярному рівні. Однорідна рівна поверхня покриття дозволяє фарбувати фасади в будь-який колір за бажанням замовника.

Галузь застосування

Алюмінієві фасади широко використовуються не тільки при оформленні офісних і міських будівель, але і в житлових будинках. Наприклад, облицювання знайшла широке застосування при оформленні лоджій і балконів.

Даний облицювальний матеріал представлений на ринку в декількох варіантах.

Зовнішні фасади

Алюмінієві конструкції широко застосовуються для оформлення фасадів промислових будівель, великих торгових центрів і адміністративних будівель, будинків житлового сектору. Застосування панелей зі скляними вставками дозволяють надати будові легкість, повітряність, сучасний дизайн. Алюмінієві фасади прекрасно інтегруються зі склом, чиї показники прозорості можуть кардинально відрізнятися. Це дозволяє створити ефект або повністю прозорих приміщень або ж матового скла. Прикрасити такі фасади легко. Досить використовувати техніку вітражу. Алюмінієві фасади застосовуються при обробці приміщень, в яких необхідне хороше освітлення (зимові сади, теплиці, криті басейни).

Внутрішні фасади

Таке облицювання стане відмінним варіантом для оформлення кімнат в сучасних стилях. Найчастіше використовується для оформлення кухонь і ванних кімнат. Алюмінієві конструкції дозволяють створити нижні фартухи на кухні при обробці робочої поверхні. Такі фасади чудово поєднуються з будь-якими оздоблювальними матеріалами, які використовуються при оформленні кімнат: дерево, камінь, скло тощо. Використання фасадів у ванній кімнаті не тільки додасть інтер’єру стиль, але і полегшить процес прибирання. З його поверхні без особливих зусиль видаляється мильний наліт, з яким стикається кожна домогосподарка.

Фасади для меблів

Облицювання в невеликій кількості може бути використане і при виготовленні меблів – шафи, комоди, етажерки та інше. Особливо ефектно виглядатимуть деталі з гнутими алюмінієвими фасадами, які дозволяють втілити найхимерніші вигини і форми.

Алюмінієві фасади бувають двох видів

Вентильовані

Підсистема – навісний каркас. На несучій стіні будівлі встановлюються металеві куточки, на яких і закріплюються профілі. Між стіною і конструкцією залишається блок, який згодом заповнюється теплоізоляційними матеріалами. Для облицювання тут використовуються металеві панелі, плити з каменю, керамограніта.

Світлопрозорі

Огороджувальна конструкція з системних алюмінієвих профілів, заповненням якої є склопакети з різного архітектурного і будівельного скла. Алюмінієві фасадні системи Rescara відповідають всім сучасним будівельним вимогам.

Співпрацюючи з ІК “Алютал”, ви отримуєте надійного партнера, який надасть вам алюмінієві фасадні панелі бездоганної якості за розумною ціною. Індивідуальне орієнтування на клієнта забезпечує кожному проекту очікуваний високий результат!

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *