Що таке алюмінієві композитні панелі і де вони застосовуються

Що таке алюмінієві композитні панелі і де вони застосовуються

Для яких цілей найчастіше використовують алюмінієві композитні панелі?

 Основна сфера застосування – архітектура, будівельна індустрія, з алюмінієвих композитних панелей монтується навісний фасад в приватних будинках і громадських будівлях, висотках і малоповерхових будовах. На ділі, креативні дизайнери можуть запропонувати масу інших рішень, де використати ці вироби. Адже що є АКП? Це металевий багатошаровий плоский лист, який можна зігнути, розрізати, скріпити і таким чином утілити в життя різні дизайнерські ідеї.

Спочатку, в середині XX століття, виробництво композитних панелей було запущене, щоб з цих матеріалів виготовляти корпуси побутової техніки, автофургони, деталі для автомобілів. Як ще можна використати алюмінієві листи? Давайте дізнаємось .

Де ще застосовуються алюмінієві композитні панелі?

1. Для окантовки покрівлі будинку, спорудити навіс або карниз.

2. У виробництві спортивного інвентаря, в результаті виходять столи для настільного тенісу.

3. При будівництві дорожніх тунелів.

4. У сфері авіапромисловості.

5. Для облицювання конструкцій на автозаправках.

6. Щоб створити виставковий, рекламний, інформаційний стенд, вивіску, білборд.

7. Для облицювання колон зовні (при вхідній групі) і всередині будівель.

8. Для внутрішньої і зовнішньої обробки балконів і лоджій.

9. Для оформлення кіосків, покажчиків, засобів навігації, зупинок громадського транспорту, МАФов, інсталяцій, і інших об’єктів міського простору.

10. Для обшивки автомобільних рефрижераторів, холодильних камер.

11. Для створення захисних екранів для зовнішньої частини кліматичної техніки.

12. Для интерьерных робіт: зробити перегородку або іншу систему зонування простору – вдома або в офісі, обшити стіни – у виробничому приміщенні, на промисловому об’єкті, створити спецмеблі ніби барной торгової стойки, робоче місце для адміністратора в холі готелю, стійку рецепції в холі.

13. Для декорування стель, зокрема, створення навісних стель. До таких конструкцій легше монтувати освітлення, датчики, системи безпеки.

14. Для виготовлення підйомних пристроїв в під’їздах в якості заміни пандуса, а також в громадському транспорті, щоб спростити життя пасажирам, які пересуваються на інвалідних колясках.

15. З листів вирізають цілі сітки в ромбічний візерунок. Ці вироби можна використати для захисту стікло фасадів, в якості підвісних стель, огорож.

Незвичайне оформлення фасадів алюкобондом

І повернемося до оформлення фасадів панелями, але дещо незвичайним способом, ніж традиційне скріплення листів між собою. Як оригінально і нетипово можна використати АКПП для декору фасадів?

1. Просвердлити перфоровані отвори по всій площі листа або частково. Перфорований фасад виглядає дуже незвично. З отворів можна сформувати на поверхні малюнок, наприклад, логотип / назву компанії, символіку. Додатково можна вмонтувати ілюмінацію і вийде ефектне видовище – світло ввечері пробивається крізь отвори – виглядає вражаюче і запам’ятовується.

2. Робити прорізи в листі і створювати орнаменти, фігури. “Дірявити” алюмінієвий лист можна за допомогою різального плоттера, лазерного пристрою, пресу просічення. Така вирізка несе виключно декоративні функції, ефектно виглядає на скляних фасадах. Тонку “павутину” вирізати не вийде, щоб листи не деформувалися і не гнулися під вітром, слід видаляти не більше ніж 50% металу.

3. З АКПП створюють фасадні касети різних форм. Якщо з касет викласти мозаїку, вийде красиво і нетипово.

Як бачите, композитні листи можна використати для практичних цілей, щоб захистити будівлю від погодних умов, так і в якості декоративного елементу, а ще з цього матеріалу можна створити багато корисних речей, виробів, конструкцій.

Сфера застосування композитних панелей дуже широка і в статті – не повний перелік використання. Поділіться, що ви б зробили, якщо б у вас була палета алюкобонда? 

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *