Smart Plaza Polytech – лише виcокотехнологічні рішення!

Smart Plaza Polytech – лише виcокотехнологічні рішення!

4 квітня відбулося відкриття торгово-розважального центра Smart Plaza Polytech (Київ, пр. Перемоги, 26). Трирівневий ТРЦ став частиною житлового комплексу з такою самою назвою.

Головні учасники проекту:

A Development – керівна компанія, головним напрямком діяльності якої єповний цикл розвитку проектів житлової нерухомості, а також об’єктів комерційної та соціальної інфраструктури в житлових комплексах європейського рівня.

Інвестиційно-девелоперська компанія UDP – інвестор проекту, лідер будівельного ринку України. З 2002 року UDP здійснює керування проектами нерухомості та забезпечує повний цикл їх розвитку. У проектному портфелі UDP сьогодні – 9 проектів загальною площею понад 3 000 000 га.

ТОВ БІП-ПМ – проектувальник, який виконує коплексні роботи в галузі консалтингових, інжинірингових та проектних послуг від задуму до здачі об’єкта в експлуатацію.

Проектна группа «AVG» – розробник архітектурної концепції, надає професіональні консультації з питань архітектури та дизайну, розробляє проектну документацію та реалізовує проекти будь-якої складності.

Щодо концепції фасаду ТРЦ, то Smart Plaza Polytech – проект з комбінованим рішенням з світлопрозорих конструкцій та алюмінієвих композитних панелей. Наразі питання пожежної безпеки стоять дуже гостро і учасники проекту прийняли відповідальне рішення – використовувати  на фасадах ТРЦ негорючі композитні  панелі.

Тому впевнено можна стверджувати, що Smart Plaza Polytech – перший та поки єдиний в Україні введений в експлуатацію об’єкт, де застосовано негорючі композитні панелі класу А2.

Якщо ви подивитеся на фасад ТРЦ, то побачите перфоровані елементи з алюмінієвих композитних панелей ALPOLIC A2 виробництва світового лідера з понад 40-річним досвідом роботи на ринку композитних матеріалів – компанії Mitsubishi Plastics, ексклюзивним представником якої в Україні є ІК Алютал.

На об’єкті застосовано композитні панелі кольору Prismatic White на основі покриття Lumiflon. Сучасне високостійке до впливу ультрафіолету та агресивного отчуючого сероедовища покриття Lumiflon – ідеальне рішення для такого проекту, оскільки торговий центр розташовано поруч з однією з самих завантажених транспортних магістралей Києва.

Команда ІК Алютал бажає процвітання всім учасникам проекту!

Детально про відкриття читайте на сайті нашего партнера – Асоціації Ритейлерів України.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *