Структурне скління фасаду – плюси і мінуси

Структурне скління фасаду – плюси і мінуси

Cтруктурний спосіб скління фасаду– це будівельна технологія, коли в якості облицювання використовуються прозорі склопакети і будівля зовні виглядає цілісною скляно-дзеркальною стіною. Також цю технологію називають«стійко-ригельна светопрозрачная фасадна система».

Коротенько пояснимо схему конструкції. З вертикальних і горизонтальних елементів кріплення споруджується каркас, далі встановлюються спеціальні склопакети і фіксуються герметиком. У підсумку зовні шви і стики майже непомітні.

Переваги світлопрозорих фасадів

· Всередину приміщення проникає більше сонячного світла, економія на енергоспоживанні.

· Окремі склопакети можна перетворити в функціональні вікна і таким чином забезпечити додаткову вентиляцію. Для інформації: стандартний розмір структурного склопакета – 1,5 на 2,5 метра, товщина до 5 см, скло зміцнене захисною плівкою.

· Скляна поверхня відмінно переносить перепади температур від -30 до +40, опади, морози, ультрафіолетові випромінювання.

· Простий догляд – скляну поверхню досить мити пару раз на рік.

· Хороша звуко- і теплоізоляція. Склопакети виготовляються з армованого і розжареного скла збільшеної товщини. Таке скло тільки на вигляд тендітна, на ділі відрізняється підвищеною міцністю. Для Безрамковий скління першого поверху варто замовити броньовані стекла для захисту від вандалів.

· Пожаробезопасно. Стійкість до вітрових навантажень на будь-якій висоті. Міцність таких фасадів перевірена часом, відомі випадки, коли навіть шторми і урагани не порушували цілісність засклених висотних будівель.

· Довговічність: якісно змонтований скляний фасад прослужить не менше 50 років.

· Можливість засклити великі площі, зокрема висотні будівлі з усіх боків і створити суцільноскляні оболонку фасаду.

· Можливість реалізувати складні архітектурні проекти: засклити поверхню будь-якої форми – не тільки пряму стіну, але і створити фасад з плавними лініями, зробити стіни похилими.

Кому не підійде структурний фасадне скління

  1. Багатьом людям незатишно перебувати в «акваріумі». З одного боку, працювати при природному освітленні – приємно і корисно, з іншого боку, в максимально відкритому просторі співробітники і відвідувачі відчувають себе незахищено. Великі вікна замість традиційних цегляних стін на високих поверхах можуть викликати дискомфорт у людей зі страхом висоти. Замовникам слід подумати про пріоритети.
  2. Висока вартість реалізації проекту структурного скління фасадів, висока ціна матеріалів.

А що ви думаєте про технології Безрамковий скління, вам подобаються такі будівлі? Як ви вважаєте – чи можна використовувати таку технологію для приватних будинків?

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *