Технології фасадного скління будівель

Технології фасадного скління будівель

Естетичність, безпека і комфорт – цим принципам повинні відповідати сучасні будівлі не залежно від їх призначення і використання. Ці принципи можна реалізувати за рахунок використання перевірених досвідом компанії «Алютал» технологій фасадного скління із застосуванням композитних панелей. Що варто виділити в цій темі – про це далі.

Які є технології скління?

Скління будівель – це бездоганні форми, неповторна вишуканість і виразність. У стильних, чистих формах прихований цілий ряд беззаперечних переваг фасаду зі скла. Однак для таких конструкцій принципові міцність, зносостійкість, довговічність і безпека – цього можна досягти тільки при правильному виборі технології.

Щодо технологій, то виділити можна наступні:

1. Класичний метод із застосуванням стійок-ригелів є зміцнення фасадів за допомогою алюмінієвих кріплень. Попередньо виконується монтаж каркаса, а на нього встановлюються фасадні панелі, що закріплюються профілем з алюмінію;

2. Модульний метод – це рішення для багатоповерхових будівель. Окремі частини фасаду (модулі) готуються до монтажу заздалегідь, що істотно полегшує процес;

3. Використання спайдерного кріплення (зовні нагадує павука) – це надійна технологія скління. Починається все з підготовки сталевого каркаса і можливо колон, а після цього виконується кріплення склопакетів в павукоподібні кріплення;

4. Структурна – це найбільш приваблива технологія скління, так як фасадна частина виконується з суцільного скла. Для даної технології виготовляються особливі склопакети, які не передбачають використання зовнішніх накладок або об’ємних профілів.

Трохи про відгуків

Зробити вибір на користь конкретного методу скління і компанії-виконавця дуже складно, проте не зайве ознайомитися з відгуками:

• Ігор, підприємець

Шукав рішення для модернізації фасаду будівлі з максимально демократичним бюджетом. У компанії Алютал проконсультували і запропонували рішення – результатом задоволений!

• Сергій, ресторатор

Було бажання створити максимально сучасний дизайн закладу – зупинили вибір на поєднанні АКП і панорамних вікнах. Фахівці виконали всі точно в строк!

• Олександр Петрович, підприємець

У компанії Алютал допомогли створити вдалу концепцію сучасного готелю в багатоповерхівці. Створили проект, розрахували реальні строки, порадили модульну технологію. Всім задоволений! Відгуки клієнтів неодмінно допоможуть Вам скласти попередню думку про технології скління.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *