Технологія вентильованого фасаду і його види

Технологія вентильованого фасаду і його види

Утеплення житлових будинків – одна з послуг, яка користується популярністю в сучасний час. Основний принцип: зробити приміщення максимально затишним, а також не принизити відмінний зовнішній вигляд будівлі. Вентильовані фасади – це такий спектр робіт, який допомагає створити ідеальне утеплення. На сайті Алютал представлені до уваги найкращі варіанти.

Поняття вентильованого фасаду

Вентильований фасад – це така конструкція, що складається з безлічі навісних шарів, яка володіє складовими елементами, в які входять:

-ізоляціонний шар, який допомагає захистити виріб від теплового впливу, від пара, від жару, від вологи та інших температурних змін;

– підсистема у вигляді каркаса;

 – облицювання зовнішнього вигляду;

– вентиляційний зовнішній шар, який досягає розмірів від 1 до 6 сантиметрів.

Дане пристосування має масу переваг, завдяки яким більшість будівельних робіт за краще використання вентильованих фасадів.

1) Проста установка і монтаж.

2) Різноманітне і дизайнерське оформлення, яке дозволяє прикрасити будь-який тип будівлі.

 3) Невелика вага підсумкової конструкції.

4) Довгий термін служби пристосування, який досягає до 50 років.

5) За даними пристосуванням досить просто здійснювати догляд.

Види вентильованих фасадів

Класифікація даного продукту виробляється в залежності від типу оформлення, від різновиду матеріалу виготовлення фасаду. Від даних факторів залежить безліч характеристик, таких як міцність, термін служби і презентабельний зовнішній вигляд конструкції. Всього розрізняють вісім різновидів вентильованих фасадів, від яких і залежать подальші характеристики.

1) Фасад, який виготовляється з металевого полімерного покриття. Володіє стійкою міцністю і стійкістю до температурних змін.

 2) Панелі вінілові.

 3) Фасад, який виготовляється з деревини.

 4) Керамогранітний тип.

5) Панелі з імітацією цегли, каменів, дерев.

6) Панелі типу сендвіч.

7) Фіброцементовий фасад.

 8) Скляні панелі.

Технологія установки вентильованого фасаду

У свою чергу під конструкцією називають такі стійки вертикального типу, які фіксуються на будівлі за допомогою застосування кронштейнів. Якщо застосовують закриті зміцнення плиток, то крім вертикального вироби, вставляються і горизонтальні перегородки.

 Технологія монтажу вентильованих фасадів передбачає використання певних верств утеплювачів. Даний крок помітно знижує подальші витрати на опалювальний сезон і кондиціонери, а крім цього утеплений шар покращує звукову ізоляцію. Виготовлювальне матеріал зобов’язаний володіти повітряної проникністю, а також не бути теплопровідності.

Застосування всіх цих матеріалів і показників дозволяє створити унікальний фасад, який утеплить будинок.

0

One thought on “Технологія вентильованого фасаду і його види”

  • Лида says:

    Пользовались услугами компании в прошлом году – утеплили свой небольшой офис. Результаты порадовали. Коммуналка в этот отопительный сезон заметно ниже. Да и внешне все здание преобразилось.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *