Технологія вентильованого фасаду та його види

Технологія вентильованого  фасаду та його види

Зовнішня обробка будинку – це досить важлива частина при будівництві будинку.  І важливість в цьому питанні становить не скільки сам зовнішній вигляд, скільки практичність фасаду будинку.  На зміну старим фасадам, дуже важким в установці і обслуговуванні приходять нові, більш практичні і сучасні.

У цій статті ми розглянемо вентильований фасад і його види, а також його особливості, плюси і мінуси.

Що таке вентфасад?

Це особлива конструкція, що складається з декількох шарів і кріпиться до будівлі.  Між блоками фасаду залишається невеликий простір, яке в свою чергу дозволяє волозі випаровуватися.  Безумовним плюсом таких фасадів є те, що практично будь-яка кампанія здатне виконати таке замовлення.  У цьому плані великий асортимент має компанія alutal.com.ua «Алюмінієвий Профіль»

З чого складається конструкція.

 • Лицьова матеріал;

 • Каркас з кріпильними виробами (підсистема для вентфасаду);

 • Утеплювач;

 • Гідропаробарьєр;

 • Вентиляційний зазор (повітряний простір описане вище).

Види вентильованого фасаду.

Свого роду пращуром  для вентильованого фасаду є сайдинг, у них схожа система, але головна відмінність в тому, що частіше облицювання такого фасаду – це квадратні або прямокутні панелі, що значно простіше сайдингу, при обробки яким потрібно розпилювати смуги.

Різновиди вентфасадов.

1. Керамогранітний.  Керамограніт (керамічний граніт) – це штучний оздоблювальний матеріал, підвищеної твердості і міцності, що імітує натуральний камінь.  Такий варіант обробки підійде для обробки офісних виробничих або житлових будівель.

2. Агломератна  плитка або штучний камінь – матеріал, що складається з суміші цементу і кам’яної крихти.  Переваги такого покриття: Довговічність, міцність, вогнетривкість, точний геометричний малюнок.  Але в свою чергу такі плити вимагають грамотної установки і міцного алюмінієвого каркаса.

3. Композитні панелі – це матеріал дуже легкий і ідеально підійде для обробки будівель нестандартної форми.

4. Фасад з лінеарних панелей – це можна назвати свого роду металевим сайдингом.  Ці панелі виготовлені з тонкого листа металу, що дозволяє ідеально закрити каркас.

5. HPL панелі (ламінат підвищеного тиску) – Найдорожчий облицювальний матеріал, який має велику популярність в Європі.  Матеріал виготовлений з деревини і паперу.  Всі компоненти щільно спресовують, а потім просочують смолами, це зменшує ризик можливих відслойок.

6. Скляні панелі – для такого фасаду зазвичай вибирають ударостійке, термостійкий і куленепробивні склопакети.  Плити можу бути кольоровими, прозорими, мати цікавий рельєф або орнамент.

7. Теракотова кераміка – є екологічним матеріалом.  Собою являє обпалену глину різних кольорів і розміру панелей.  Матеріал є найбільш міцним і стійким до зовнішніх впливів, таким як перепад температур, підвищена вологість і т. Д.

Плюси і мінуси вентильованого фасаду.

Переваги:

ПРОСТОТА – Фасад легкий в установці і подальшому ремонті

БЕЗПЕКА – велика частина використовуваних матеріалів нетоксична для людини і навколишнього середовища, а також володіє вогнетривкими властивостями.

НЕ ПОТРІБНО рівняти стіни – це великий плюс, адже не потрібно витрачати додатково велику кількість часу і коштів на те щоб ідеально вирівняти стіни.

ВЕЛИЧЕЗНИЙ НАБІР облицювальних матеріалів

ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ  – одне з головних переваг такого фасаду.

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД СЕЗОНУ установки.

ДОВГОВІЧНІСТЬ – деякі матеріали можуть стояти, при цьому не вимагаючи до себе обслуговування близько 50 років

ТЕПЛОТА – завдяки утеплювачу в складі фасаду, тепло не видувається з дому.

Мінуси:

ШУМ – через наявність повітряного простору в фасаді іноді може з’явитися «завивання», які чутно навіть при закритих вікнах.

Дорожнеча – якісна робота коштує досить дорого, але краще вкластися один раз і потім не доплачувати за перероблення дешевої але неякісної роботи.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *