Транспортування і монтаж АКП

Транспортування і монтаж АКП

Якість робіт по монтажу АКП залежить також від того, в яких умовах композитні панелі зберігаються на складах, як транспортуються і як переносяться. Давайте вивчимо основні правила, що робити, щоб не зіпсувати, не пошкодити АКП до початку монтажних робіт з облицювання вентильованого фасаду.

Правила транспортування АКП

Щоб перевезти композитні панелі зі складу продавця на будівельний майданчик, слід сформувати правильні пачки. На одну паллету укладати не більше 100 панелей в наступній послідовності: попарно, щоб вироби стикалися всередині лицьовими поверхнями – плівка до плівці. Разом, кожна пара панелей стикається внутрішніми сторонами. Далі перетягнути паллету з товаром ременями або стрічками для фіксації, щоб при перевезенні вироби не транспортувалися.

Переносити вироби можна тільки в горизонтальному положенні силами двох чоловік, щоб уникнути згинання листа. Не кидати.

Стежити, щоб при складуванні між листами не попадав пісок, сміття або інші сторонні предмети, які можуть подряпати поверхню.

Не можна витягати вироби із загальної пачки по одній, вхопившись за край. Правильний алгоритм переміщення: двоє вантажників підходять до піддону з протилежних сторін, захоплюють панелі попарно (2, 4, 6, 8 …), піднімають, переносять в горизонтальному положенні.

Складувати і зберігати товар слід в сухому, провітрюваному, неопалюваному приміщенні з температурою не нижче 10 градусів тепла. Уникати вологості, щоб на поверхні виробів не утворився конденсат.

Для зберігання панелей на складі пачки слід формувати за схемою: як підкладку використовувати дерев’яні піддони або відрізок фанери, на які викладаються вироби попарно, стикаючись всередині захисними плівками, горизонтально (перпендикулярно до підкладки, з кутом нахилу в 10 градусів або паралельно до підлоги). Кількість листів в одній пачці – максимум 300 штук, причому однакових розмірів. Зверху покласти ще один захисний фанерний лист. На готову укомплектовану пачку не можна ставити зверху сторонні важкі предмети або ставати ногами.

Захисна плівка повинна залишатися на поверхні листів навіть під час їх обробки (нарізка, згин) і монтажу, знімати плівку належить через місяць після завершення монтажних робіт.

Дотримуючись цих простих правил зберігання і транспортування композитних панелей можна уникнути їх пошкодження, а значить, зайвих витрат.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *