Труднощі, які виникають при виборі АКП бюджетного сегмента

Труднощі, які виникають при виборі АКП бюджетного сегмента

Алюмінієві композитні панелі зайняли більшу нішу серед будівельних матеріалів, які використовуються при створенні архітектурних конструкцій, рекламних композицій і дизайнерському оформленні фасадів будівель, внутрішніх перегородок. За рахунок збільшення попиту на даний вид продукції зросла ймовірність придбання контрафактних матеріалів, які спричинили за собою зниження якості, додаткові матеріальні витрати споживачів. Тому при виборі АКПнеобхідно ретельно вивчати їх технічні особливості та експлуатаційні властивості.

поширені проблеми

Перша дилема полягає в знебарвленні. При створенні внутрішніх і зовнішніх конструкцій використовуються різні види композиту. Для поліпшення експлуатаційних якостей зовнішніх виробів вони покриваються PVDF смолами, що захищають від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання. Бюджетні АКП фарбуються PET-плівкою. Але при використанні цього варіанту зовні будівлі покриття поступово руйнується. В результаті чого матеріал стає світліше і швидше зношується.

Другою проблемою буде наявність дефектів зовнішнього шару. Для отримання якісного виробу шар алюмінію попередньо повинен очиститися від оксидів, бруду, після чого на нього наноситься адгезійний склад. Але при виготовленні багато компаній не забезпечують належний контроль за процесом очищення робочої поверхні і технічними характеристиками використовуваного інструменту, тому випускаються неякісні бюджетні АКП.

Також до основних ускладнень при виборі відносяться:

  • розшарування – виникає при використанні дешевого адгезійного шару, який на перших порах нічим не відрізняється від якісного, а при зовнішній установці панелей починає розшаровуватися; відповідним матеріалом прийнято вважати нетоксичний і легкий в обробці поліетилен;
  • низька якість захисної плівки – покриття повинне створювати захисний бар’єр під час транспортування, зберігання і установці, а при виборі дешевих матеріалів виникають труднощі з її зняттям, так як спостерігається полімеризація клею.

При виборі продукції обов’язково варто цікавитися наявністю сертифіката.

Як не допустити помилок?

Щоб мінімізувати фінансові та часові втрати при виборі АКП, необхідно дотримуватися порад досвідчених інженерів, ретельно вивчати технічну документацію і зіставляти параметри продукції з поставленими завданнями.

0

One thought on “Труднощі, які виникають при виборі АКП бюджетного сегмента”

  • Светлана says:

    Занимаемся облагораживание городских территорий, поэтому при выборе производителей каркасных конструкций учитываем надежность и высокое качество материала. Данные достоинства присущи компании «Алютал».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *