Візитівка в Alpolic – фасад готелю Burj Al Arab в Еміратах

Візитівка в Alpolic – фасад готелю Burj Al Arab в Еміратах

Самий знаковий проект з використанням композитних панелей Alpolic – це фасад готелю Burj Al Arab

✔ Готель Бурж Ель Араб – унікальний проект, на який використано 55,000 m2 алюмінієвого композитного матеріалу Alpolic

✔ Alpolic обраний і запропонований Atkins Architects firm архітектором Tom Wright, служить на фасаді готелю з 1999 року.

✔ Готель та берег пов’язує міст, по якому проїжджають машини. Найчастіше тут можна побачити білосніжні «роллс-ройси» та сімки BMW – це таксі готелю. Перед мостом міститься пост охорони, служба безпеки готелю працює за вищим класом – жодна муха без їх згоди не пролетить. Все строго, але дуже ввічливо.

✔ Гелікоптерний майданчик та власний парк гелікоптерів. Деякі гості прибувають сюди саме на ґвинтокрилах.

✔ Щодо цін в Бурже: сьогодні можна забронювати панорамний суперлюкс площею 170 кв.м з 1 спальнею на травневі свята за 1335 євро – це ціна за ніч, включаючи сніданок.
Ціни змінюються кілька разів на рік, в залежності від сезону. Традиційне зниження цін в період Рамадану та влітку. Різниця може бути приблизно в два рази.

✔ В готелі є підводний ресторан. Називається він Al Mahara, в перекладі з арабської – устриця. Розташовується ресторан навколо величезного акваріума, що вміщує понад мільйон літрів води. За скляними стінами величезного акваріума – маленькі строкаті рибки, мурени і скати, гіллясті корали, актинії і губки – справжній бенкет для очей!

✔ Burj Al Arab не найвища будівля в світі, проте він вищий за Ейфелеву вежу і всього на 60 метрів нижчий від Empire State Building.

✔ Практично всі співробітники володіють як мінімум трьома європейськими мовами: англійською, французькою, німецькою та одною або декількома більш рідкісними мовами – слов’янською або азіатською.

✔ В готелі найвище атріумне лобі в світі – 180 м. У лобі вас зустрічає менеджер, бере у вас паспорт і супроводжує в номер, стояти в черзі на реєстрацію не потрібно.

✔ Кожен номер готелю надзвичайний. В Бурже немає одноповерхових номерів – всі вони двоповерхові, з чудовою панорамою. Всі ліжка розміру king-size. В оздобленні та дизайні кожного номеру використовувалися найновітніші технології. Розкіш Burj Al Arab – це звісно східна розкіш, з безліччю елементів декору, позолотою, насиченими бордовими, червоними та синіми тонами в дизайні.

Цей готель – справжня сучасна арабська казка!

Більше про матеріал Алполік

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *