Як композит витримує складні експлуатаційні умови?

Як композит витримує складні експлуатаційні умови?

Конкуренція і попит – не єдині речі, які змушують власників автомийок боротися за своє місце під сонцем. У приміщеннях автомийок складні умови: постійна підвищена вологість та пари миючих засобів, а від того – вічний конденсат та зношування матеріалів та комунікацій.

Щоб цього уникнути потрібно дотримуватися як мінімум двох правил: зробити хорошу інженерну систему комунікацій (від вентиляції та електроенергії до подачі води), облицювати будівлю якісним матеріалом (в ідеалі: тепло-, звукоізоляційним, пожежобезпечним, стійким до складних експлуатаційних умов).

Відмінний і не дуже дорогий варіант – використати композит, як це зробили на об’єкті LuxWash* в Коростишеві.

Справа в тому, що алюмінієві композитні панелі практично не піддаються корозії (не іржавіють). Панелі Натуралбонд та Алполік зроблені з чистого високоякісного сплаву алюмінію, стійкого до корозії, а анодовані композитні панелі – ще стійкіші в цьому плані. І незважаючи на постійний контакт з водою, метал не стане крихким і достроково не зруйнується. З композиту створюють навісні вентильовані фасади, які надягають на каркас так, щоб вони не торкалися стін будівлі. Така система дозволяє зберегти тепло всередині приміщення та зменшити витрати на опалення. А ще поверхня якісних панелей залишається ідеально рівною, без лінз, опуклостей, плям фарби. Різноманітність палітр і можливість фарбування панелей в абсолютно будь-який RAL, PANTON, CMYK колір дозволяє зробити будівлю вашого корпоративного кольору з точністю попадання 100 %.

**Це, звісно, не автомийка зі слонами в Орегоні і не найдорожча дербеширська Elite Detailing, де одноразове миття вашого автомобіля обійдеться в 11 тисяч доларів, але і коростишівська автомийка LuxWash – зразковий представник сегментованого бізнесу**

Для облицювання LuxWash EKZO HAUS використовував 2 кольори з базової палітри Naturalbond: соковитий апельсиновий (NB202 Orange) та контрастний графітовий (NB951 Graphite Black).

Композит + хороша вентиляція = відсутність грибка, цвілі та іржі на мийці; не зіпсований ремонт та прогнозований результат.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *