Як створити шикарний фасад з композитних панелей

Як створити шикарний фасад з композитних панелей

Як, по-вашому, повинен виглядати розкішний фасад будівлі? Можливо, ваш око радує естетика в стилі бароко, класицизм, готика, де для обробки потрібно тонни граніту, мармуру, малахіту, міді та інших дорогих, складних в обробці матеріалів. Але мета цієї статті – розповісти шанувальникам стилю хай-тек, як з композитного алюмінію створити гарний, незвичайний зовнішній вигляд.

Як змонтувати фасад класу люкс з композитних панелей

Щоб відтворити з композитних панелей люксовий фасад, слід приділити увагу двом аспектам: колірна гамма АКП і форма. Почати треба з запрошення професійного дизайнера, у якого є розуміння, як естетично поєднувати панелі різних відтінків і розмірів. Дизайнер створить загальну концепцію, як буде виглядати будинок в підсумку, і зорієнтує підрядників – скільки і яких листів треба закупити для монтажних робіт.

Дизайнерські прийоми – як оригінально облицювати фасад будівлі

1. Запросити у продавця колірну карту АКП по каталогам Pantone, RAL, NCS. Щоб створити яскраву палітру кольорів, виробники наносять на панелі лакові покриття FEVE, PUR, PVDF і інші. Завдяки нанесенню додаткового шару споживачі можуть вибирати між різними візуальними ефектами: матова поверхня або глянсова, покриття «спарклінг», переливчастий «хамелеон», «під антрацит», «під золото», «під дзеркало», імітація кам’яної поверхні – на зразок мармуру, граніту , малахіту і не тільки. Кожен покупець знайде покриття на свій смак. Порада: плануючи замовити партію композитних панелей незвичайного забарвлення, попередньо запитайте у продавця зразки, які надаються безкоштовно. Тому що незвичайний колір «пурпурний металік» на екрані монітора і вживу при сонячному світлі може візуально відрізнятися.

2. Розкроїти панелі і створити касетну мозаїку. Якщо панель розрізати і зігнути, вийде касета – традиційної квадратної або прямокутної форми, або навіть трикутник, ромб, шестигранник, інші фігури. Далі – монтажники створюють гармонійну мозаїку з касет, які також можуть бути різних відтінків. Це складна, копітка робота, але результат виходить вражаючим.

3. Сконструювати фасадну конструкцію з плавними лініями. Складна інженерна робота, яка починається з радіального вигину алюмінієвого профілю. Композитним листам також можна надавати будь-яку форму, згинаючи під кутом. В результаті виходить фасад незвичайної конструкції.

Це не всі рішення, як з бюджетних композитних панелей створювати преміальні архітектурні рішення. Напишіть в коментарях, які фасади вам більше подобаються – в традиційному стилі, наприклад, Собор Святого Петра у Ватикані або вам більше до смаку Музей сучасного мистецтва від LVMH, в Булонском лісі (на фото).

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *