Як вибрати систему для встановлення алюмінієвого композитного облицювання фасадів

Як вибрати систему для встановлення алюмінієвого композитного облицювання фасадів

На ринку присутні різноманітні якісні матеріали для алюмінієвих фасадних панелей. Серед них ALPOLIC десятиліттями лідер в області металоконструкцій і його вибирають для архітектурного облицювання через велике розмаїття кольорів, довговічність і пристосованість. Проте, характеристики самих панелей є лише частиною процесу прийняття рішення при проектуванні оздоблення будівлі. Коли справа доходить до вибору системи облицювання, важливо розуміти всі варіанти.

Типи систем облицювання АКП

типи систем облицювання

Облицювальні системи діляться на дві загальні категорії:

  • герметичні;
  • відкриті (з відкритим верхом).

Багато факторів слід оцінювати при визначенні ідеального облицювання для вашого будинку. Серед них:

  • проектне середовище;
  • естетичні потреби;
  • продуктивність стіни;
  • бюджет проекту.
герметическая система

Герметичні системи призначені для створення зовнішнього захисного шару за допомогою водостійкого облицювання в комплекті з герметичним сполученням. Існує два варіанти закритих систем:

  • Перша називається «wet seal» («мокра печатка») – вона запечатана ущільненням і опорним стрижнем.
  • Друга використовує сухе ущільнення – в основі якого лежать прокладки і / або наповнювач.

Водонепроникний бар’єр сильно залежить від ефективного застосування ущільнення, яке повинно регулярно перевірятися і обслуговуватися.

відкрита система

Системи з відкритим верхом – не використовує підхід з герметичністю, їх мета це скоріше управляти вітром і дощем в двошаровій системі. Вона використовує дві лінії захисту від дощу. На першому бар’єрі зовнішній облицювальний шар приймає основний удар на себе і управляє більшою частиною поступаючої води. На другому етапі – використовують внутрішній повітряний бар’єр (AWB).

Далі розглянемо дві найпоширеніші системи дощу, які керують проникненням води по-різному.

  • Система врівноваженого тиску (PER) працює на основі передумови, що при наявності рівного тиску між внутрішньою порожниною системи і навколишнім середовищем за межами бар’єру оболонки панелі не буде проникнення води. Тиск регулюється інженерними окремими відсіками за оболонкою, обмежуючи потік повітря. Регуляція тиску працює в поєднанні з функцією дренажу і сушки для створення ефективної системи управління вологістю.
  • Система осушенного і зворотного вентильованого екрану (DBVR) не потребує зупинки води за допомогою тиску, а використовує набір компонентів для зливу або сушіння від води, яка потрапляє всередину конструкції. Вона полегшує дренаж води і вентиляцію.

Компанія Алютал готова до співпраці

Архітектори, виробники і монтажники повинні вибрати систему, що відповідає їх вимогам до дизайну і продуктивності. Компанія Алютал використовує як відомі системи кріплення, так і власні розробки, щоб знайти рішення унікальних завдань, наприклад проектування системи установки, здатної протистояти вітрам ураганної сили.

Оскільки наші співробітники вивчають нові технології, ми створюємо власні системи установки для вирішення нетипових завдань.

Незалежно від масштабу і складності завдання, ми будемо працювати разом, щоб реалізувати Ваш дизайн в системі фасадних панелей, який поєднує красу з функціональністю. Правильно спроектована система установки, що включає алюмінієві композитні матеріали ALPOLIC, може створити оболонку будівлі, яка стійка до вітру або дощу, підвищує енергоефективність і створює унікальну візуальну привабливість.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *