Який профіль вибрати: алюмінієвий або оцинкований?

Який профіль вибрати: алюмінієвий або оцинкований?

Алюмінієвий або оцинкований профіль (виготовляється зі сталі, відрізняється захисним шаром) використовується для різних монтажних робіт: для установки склопакетів, гіпсокартонних листів, для обшивки стелі і не тільки. Наше завдання – розібратися, який профіль вибрати для монтажу композитних панелей.

Що спільного в обох виробів?

Стійкі до іржі. Підходять для приміщень з підвищеною вологістю – ванні, кухні, лоджії, вікна на вулицю. Додаткова обробка антикорозійними засобами не потрібно. Приблизно однакова вартість – ціна алюмінієвих і металевих виробів скоріше залежить від виробника, призначення, товщини металу. Міцність, легкість, пластичність, довгий термін служби. Прості в монтажі, не обтяжують конструкцію. Стійкість до низьких і високих температур. Досить м’які, щоб вкручувати саморізи.

Відмінності оцинкованих і алюмінієвих профілів

1. Істотна різниця в температурі плавлення металів. Для алюмінію – це 640 градусів, а для оцинкованої сталі цей показник в три рази вище – 1800 градусів. Втім, не варто з цієї інформації робити висновки, що алюміній – вогненебезпечний, це не так. Алюмінієві конструкції для зовнішніх монтажних робіт проходять пожежні випробування, щоб відповідати стандартам безпеки, і щоб цілісність облицювання при пожежі не порушилася.


2. Можливість створити складні конфігурації. У плані гнучкості виграє алюмінієвий профіль, за допомогою якого можна створити будь-які конструкції, в тому числі незвичайної форми, з плавними вигинами. Використання сталевих профілів в складних архітектурних проектах вимагає ґрунтовної підготовки, що веде до подорожчання монтажних робіт.


3. Несуча спроможність. Межа міцності сталевих конструкцій – до 55 кг. / Кв. м. Алюмінієві сплави витримують навантаження в три рази менше – до 18 кг. / Кв. м. Але це не означає, що для монтажу навісного фасаду слід вибирати виключно варіанти з нержавіючої сталі. Слід звернути увагу на матеріал облицювання. Для граніту або цегли потрібно підготувати більш міцну сталеву конструкцію. Але вага алюмінієвих панелей – невеликий, таке навантаження цілком здатний витримати профіль з аналогічного сплаву.

Разом, Ми можемо зробити висновок, что для монтажу навісного фасаду з композитних панелей відповідним. Вибором буде алюмінієвий Профіль. Це не означає, что сталеві вироби для ціх цілей не підходять зовсім. Втім, кінцеве рішення , який профіль краще, приймають професійні монтажники.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *