Яким вимогам повинні відповідати сучасні вентеляційні системи

Яким вимогам повинні відповідати сучасні вентеляційні системи

Перед тим, як приступити до установки, ремонту або заміні вентильованого фасаду на новий, важливо ознайомитися з основними вимогами, які необхідно дотримуватися при виконанні конкретного виду робіт. Для того, щоб вентиляційний фасад прослужив протягом тривалого періоду часу і зберіг при цьому свій зовнішній вигляд, експлуатаційні якості, особлива увага приділяється використовуваних матеріалів.

характеристики конструкції

Що таке вентильований фасад в сучасній будівельній сфері? Ця конструкція являє собою шар з утеплювача і облицювального матеріалу, між якими повинен зберігатися повітряний зазор. Також на фронтоні робляться вентиляційні отвори для циркуляції повітряного потоку, щоб уникнути конденсації утвореного пара на внутрішніх стінах і відвести талу воду з поверхні облицювання.

Основні характеристики вентильованого фасаду, на які слід звертати увагу при його виборі:

  • температурні, шумові та енергетичні параметри;
  • функціональність;
  • архітектурні особливості;
  • цінова політика.

Головним питанням, яке стоїть на першому плані, є енергоефективність конструкції, то є необхідність у застосуванні теплоізоляційних матеріалів. Тому огорожі з вентиляцією мають зазор, який відповідає за переміщення повітряного потоку між шаром утеплювача і облицювальним матеріалом. За рахунок цього водяна пара виводиться назовні, минаючи шар утеплювача.

Вентильована фасадна конструкція має кілька переваг, головним з яких є великий вибір архітектурних рішень, обумовлений застосуванням найрізноманітніших матеріалів. Єдине, що необхідно враховувати при виборі такої конструкції, це загальне навантаження на фронтон, особливо, коли використовуються важкі облицювальні матеріали.

Вимоги

Весь товар, який представлений в електронному каталозі компанії «Алютал» і використовується при проектуванні вентильованих фасадів, відповідає встановленим вимогам до його технічних характеристик. В основному правила стосуються наступних параметрів:

  • тепловлагоізоляціі – до уваги береться показник теплопередачі, тепловтрати;
  • енергетична ефективність;
  • звукоізоляційні характеристики, які залежать від динамічної жорсткості матеріалу, використовуваного для ізоляції, ваги облицювання і типу кріплення;
  • вогнестійкості.

Сотрудники компании «Алютал» гарантируют качественную установку вентиляционных фасадов с соблюдением вышеуказанных требований.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *