Утеплення алюмінієвого фасаду

Утеплення алюмінієвого фасаду

Забудовники часто здають будинок з алюмінієвим склінням. Щоб на балконі стало тепліше, необхідно проводити утеплення фасаду. Ремонтом краще не займатися самостійно, а відразу звернутися до досвідчених майстрів. Вони використовують сучасну технологію утеплення фасаду, яка дозволить створити хорошу тепло- і звукоізоляцію в приміщенні. Представники компанії «Алютал» володіють необхідними знаннями та вміннями і зможуть впорається з завданням будь-якої складності.

Особливості проведення ремонту

Утеплення алюмінієвого фасадного скління складається з таких кроків:

• Скління конструкції. Фахівці перетворюють холодне місце в приміщенні в затишний куточок. Найчастіше використовують пластикові скла.

• Усунення зазорів і тріщин, звідки проникає холодне повітря.

• Монтаж утеплювача на стіни, стелю та підлогу.

• Здійснення пароізоляції.

• Проведення оздоблювальних робіт.

Майстри можуть замінити конструкцію з алюмінію на пластикову, здійснити теплоізоляцію за допомогою спеціального термомоста, встановити теплі склопакети. Кожен етап робіт обговорюється з власником приміщення. Перед початком роботи додому до замовника виїжджає заміряє. Він оглядає об’єкт, обговорює нюанси і становить проект.

Заміна фасадного засклення здійснюється без зміни виду конструкції. Однак, в деяких випадках необхідно узгодити проект з іншими організаціями. Представники компанії узгоджують проект, розраховують навантаження і надають гарантію на свої послуги. Вартість послуг залежить від складності конструкції, площі приміщення, якості використовуваних матеріалів. Заміну повинні здійснювати фахівці, які мають допуск до такого виду послуг.

0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *