Системи кріплення вентильованих фасадів


Системи кріплення вентильованих фасадів — це сучасне технологічне рішення для облицювання зовнішніх та внутрішніх поверхонь стін з використанням алюмінієвих профілів та спеціальних кріпильних елементів.


Система кріплень на тримальному шарі стіни дозволяє встановити композитні панелі або інший фасадний матеріал будь-яких форм та розмірів. Дана технологія відрізняється продуманим способом кріплення облицювальних матеріалів, завдяки якому стики фасаду залишаються одночасно закритими й відкритими. Так, в холодний сезон облицювальний шар фасаду зберігає тепло і виводить зайву вологу через вентиляційні отвори. Це дозволяє значно збільшити експлуатаційний строк будівельних матеріалів та зберегти привабливий зовнішній вигляд фасаду протягом десятків років.

Вентильований фасад виконує функції звукоізоляції, теплоізоляції, а також захищає стіни будівлі від утворення вологи, грибка та подальшої корозії матеріалів.

Переваги системи кріплення вентильованих фасадів

 • Універсальність. Використовується як для зовнішнього облицювання стін, так і для внутрішнього декорування житлових та промислових приміщень. Може використовуватись для приміщень з поверхнями нестандартних форм чи нерівними поверхнями.
 • Висока міцність. Кріпильна система витримує власну вагу та вагу облицювальних панелей з будь-яких матеріалів. Така конструкція не піддається корозії та здатна витримувати низькі температурні режими без ризику деформації.
 • Довговічність. За умов правильної установки кріпильної системи, експлуатаційний строк облицювальних панелей дорівнює не менше 50 років.
 • Захист від вітру. Кріпильна система витримує сильні вітрові навантаження, тому підходить для встановлення на великій висоті.
Наша продукція

Cистеми кріплення вентильованих фасадів від «Алютал»

Ми виготовляємо продукцію з дотриманням усіх державних будівельних стандартів ДСТУ та гарантуємо найвищу якість й відмінні експлуатаційні характеристики кріпильних елементів.

Переваги наших систем кріплення:

 • Використання якісних сплавів алюмінію АД31 та 6063 — європейської сертифікованої сировини для виготовлення продукції.
 • Виробництво продукції під замовлення (в тому числі, з нестандартними розмірами та формами).
 • Всі види продукції пройшли державну сертифікацію в Україні.
 • Прозорі умови співпраці, постійна наявність продукції на складі в Києві та дотримання строків постачання. З нами зручно та безпечно працювати, адже усі ціни на продукцію опубліковані у відкритому доступі.
 • Пропонуємо підбір рішень для архітектурних завдань будь-якої складності.

Ціни на кріпильні системи ви можете дізнатися на нашому сайті або запитати безкоштовний прорахунок вартості замовлення, заповнивши онлайн-форму нижче.

<h1>Системи кріплення вентильованих фасадів</h1>
ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ВАРТОСТІ
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію


  ФАСАДНІ СИСТЕМИ КРІПЛЕННЯ ВЕНТИЛЬОВАНИХ ФАСАДІВ

  Фасадні системи кріплення вентильованих фасадів – це одне з найбільш популярних рішень в сучасній архітектурі. Вентфасади відрізняються продуманим способом експлуатації, в результаті якого стики фасаду є одночасно закритими і відкритими. Завдяки цій методиці вдалося зберігати тепле повітря в період зимового сезону. Крім того, через вентиляційні отвори такого облицювання фасаду зайва волога моментально виводиться назовні. Це дозволяє стінкам будівлі «дихати», що виключає ймовірність утворення грибка.

  Застосування системи кріплення вентильованих фасадів

  Система кріплення алюмінієвих композитних панелей активно використовується для внутрішнього і зовнішнього утеплення будинків, а також якісної обробки фасадів для приватних будинків і будівель комерційного призначення. Універсальність матеріалу дозволяє його повсюдно використовувати для різних типів будівель.

  Склад алюмінієвих підсистем

  Всі фасадні підсистеми для вентильованих фасадів складаються з наступних комплектуючих:

  • направляючі профілю;
  • кронштейни;
  • кріпильні деталі для облицювальних матеріалів (куточок, кляммера, рустовой профіль та інші).

  Монтаж панелей здійснюється завдяки застосуванню всіх вищевказаних кріпильних елементів. В процесі установки фахівці активно використовують анкери з поліпропіленовим дюбелем, заклепки, саморізи і інші не менш важливі компоненти.

  Переваги алюмінієвої підсистеми

  Фасадні підсистеми мають масу переваг, які роблять їх популярними і затребуваним в сучасній будівельній сфері. Такі фасадні матеріали вже давно перегнали колись відомі оцинковані конструкції.

  1. Кріпильна система здатна витримати власну вагу разом з вагою облицювальних панелей.
  2. Система справляється зі зрушенням напрямних профілів.
  3. Експлуатація при низьких температурних показниках.
  4. Витримує вітрові навантаження, що дозволяє використовувати матеріал на великій висоті.

  Фасадні системи кріплення НВФ: монтаж підсистеми

  Використовуючи кріплення під АКП, навісні фасади починають встановлювати з монтажу алюмінієвих кронштейнів. Після цього, на поверхню стіни укладається утеплювач, який зверху потрібно обов’язково захистити гідро-вітробар’єром. В процесі монтажу найчастіше використовують T-подібний або L-подібний профіль.

  Як вибрати і купити кріплення алюмінієвих композитних панелей?

  Щоб вибрати і купити приховані кріплення для надійного монтажу алюмінієвих панелей, потрібно звернути увагу на особливості їх експлуатації. Наприклад, під час установки на багатоповерхових будинках, де матеріал буде активно піддаватися сильним вітровим навантаженням, потрібно використовувати потужні і міцні деталі для фіксації.

  Дізнатися точну ціну кріпильних елементів і ознайомитися з можливими способами монтажу можна на сайті компанії «ALUTAL». Менеджери розкажуть про особливості покупки необхідної продукції і допоможуть підібрати відповідні кріплення.