Алюмінієвий профіль

Неможливо уявити будівельну промисловість або рекламну діяльність без використання сучасних будматеріалів, таких, як алюмінієвий профіль Київ, пластикові панелі або композитні матеріали. Завдяки їх застосуванню здійснюють і реалізують унікальні архітектурні задуми і новаторські дизайнерські проекти, застосовують в будівництві зовнішнього облицювання фасадів алюмінієвими панелями, касетами, рейковими навісними фасадами.

Алюмінієві системи забезпечують доступність і простоту експлуатації конструкції, а також її довговічність. Фасад із застосуванням світлопрозорих матеріалів буде виглядати дуже презентабельно і може стати візитною карткою компанії. Алюмінієвий профіль (Київ) використовується із загальним призначенням. Він широко застосовується практично у всіх сферах будівельних, ремонтних і побутових послуг. Завдяки своєму покриттю він застосовується і в якості декоративних оздоблень. Алюмінієвий профіль купують в будь-якій кількості, але обов’язково кратно профілям довжиною 3 і 6 м.

Навісний вентильований фасад (НВФ) – це декоративна конструкція з функцією захисту від атмосферних впливів. Складається такий фасад з вітрового бар’єру, облицювальної системи, утеплювача і елементів для загального кріплення конструкції. Монтуються алюмінієві куточки, з яких часто складається навісний фасад, з повітряним прошарком між шаром тепло-, пароізоляції і самим фасадом. Цей шар виводить з внутрішньої конструкції НВФ вологу назовні і підтримує утеплювач в сухому стані, а також не дозволяє накопичуватися волозі і забезпечує природність вентиляції. Така організація монтажу в кілька разів збільшує термін служби фасадних систем і стін.

Система алюмінієвих профілів монтується до стін фасаду кронштейнами, виготовленими також з алюмінію. Самі кронштейни кріпляться фасадними анкерами. До кронштейнів монтується направляючий профіль для вентильованих фасадів. Цей куточок спрямований на зміцнення несучої стіни, і, завдяки його застосуванню, конструкція здатна витримувати вагу декоративних облицювальних матеріалів.

Куточки алюмінієві можна замовити в нашій компанії в Києві, ціну даних матеріалів можете дізнатися у наших співробітників.

Алюмінієвий профіль в Києві, види і застосування

Алюмінієвий профіль для фасадів стійкий до корозії, легкий і в той же час міцний, чим забезпечує презентабельність зовнішнього вигляду будівлі і свою невелику вартість. Сплав з якого він виготовляється – екологічно чистий матеріал, а ця характеристика дуже актуальна в останні роки. Асортимент даних матеріалів досить широкий і включає в себе такі види профілів:

  • Архітектурно-будівельний для вентильованих фасадів;
  • Системний для торгового обладнання;
  • Алюмінієвий для допоміжних конструкцій НВФ;
  • Декоративно-захисного напряму;
  • Оздоблювальний і облицювальний;
  • Профілі для будівельної опалубки і приладів опалення;
  • Алюмінієві профілі для електричних коробів, підвісних і підшивних стель, для карнизів і т.д.

Наша компанія «Алютал», яка знаходиться в Києві, пропонує профіль алюмінієвий і послуги з кращими цінами та якістю.

Отримайте оцінку вартості проекту