Профілі та кронштейни ProfessionAL

Фасадні профілі, кронштейни під кріплення “болт+гайка” та з фіксуючою скобою під заклепку, ползуни, терморозриви, кляймери, таври, кутики – все необхідне для комплектування підсистеми навісного вентильованого фасаду в наявності на складі в Києві.

ProfessionAL – алюмінієва система профілів і кронштейнів для навішування вентильованого фасаду. Деталі системи продумані, виважені роками і адаптовані для навішування алюмінієвих композитних панелей і касет різної складності.

Великий модельний ряд кронштейнів дозволяє комплектувати фасадну підсистему з урахуванням різних видів утеплювачів і без них.

ProfessionAl використовується також для навісних фасадів з використанням HPL-панелей і керамограніта.

Зверніться за технічною консультацією по системі ProfessionAl – радо допоможемо визначитися з вибором!


Алюмінієва система профілів та кронштейнів ProfessionAL

Навісні вентильовані фасади. Опис системи

Вентильовані навісні фасади є захисно-декоративною конструкцією. Вона включає підоблицювальну систему, утеплювач, вітро-паробар’єр, облицювальний матеріал, кріпильні елементи. Розглянемо облицювання навісного вентильованого фасаду алюмінієвими композитними панелями.

НВФ – навісні вентильовані фасади монтаж кріпляться до стін за допомогою алюмінієвих кронштейнів, які монтуються за допомогою фасадних анкерів. Потім на кронштейни монтується напрямний алюмінієвий профіль. З метою утеплення може використовуватися мінеральна вата, яка укладається перед монтажем профілю. Мати утеплювача повинні настільки щільно з’єднуватися, щоб між ними не утворювалася порожнеча. Кріпиться теплоізоляція на вентильовані фасадні системи зонтичними дюбелями. Поверх утеплювального матеріалу слід настилати вітро-та вологозахисну мембрану. Вітробар’єр монтується між профілями з алюмінію внахлест. Він служить для захисту внутрішньої конструкції фасаду від можливого намокання та вивітрювання.

Монтуючи направляючі профілю, потрібно залишити місце для повітряного прошарку між облицюванням фасаду і шаром теплоізоляції, яка забезпечить виведення з-під конструкції НВФ наявну вологу назовні, збереже сухість утеплювача, не дозволить скупчитися волозі та теплу, забезпечить природну вентиляцію, продовжить термін служби стін будівлі й алюмінієвих профілів.

Завершальним шаром в системі вентильованого фасаду, є облицювальний. Це може бути керамограніт, профільований лист, полімерні матеріали та ін. Ми розглядаємо випадок облицювання алюмінієвим композитним матеріалом (композитом), який кріпиться на алюмінієвий профіль.

Технологія пристрою системи вентильованих фасадів мається на увазі розташування шарів в залежності від рівня зменшення теплопередачі. Так, технологія НВФ – це оптимальна високотехнологічна конструкція.

Переваги системи кріплення ProfessionAL

  • можливість оформлення фасаду будівлі, на будь-який смак за допомогою різноманітних фактур і палітр композитних матеріалів;
  • приховування різних дефектів стін;
  • алюмінієвий профіль, який використовується в конструкції вентильованих фасадів, не піддається ерозії. До того ж він дуже міцний, і, завдяки йому, несуча стіна витримує відчутну вагу облицювальних матеріалів.

Конструкція вентильованого фасаду

Найменування елементу

 

Кронштейн несучий

1

Кронштейн опорний

2

Направляюча Ч-стойка

3

Салазка (повзун) з ущільнювачем

4

Заклепка 4,8х12 (Ал/Нерж)

5

Панель з композитного матеріалу

6

Утеплювач базальтовий

7

Трубка 25х25 (20х25)

8

Прокладка теплоізоляційна ПВХ

9

Вентильовані фасади використовують при будівельних роботах та реконструкції будівель. Вони мають гарні експлуатаційні властивості, стійкі до температурних коливань, перешкоджають появі термічних деформацій, що запобігає напрузі усередині несучої конструкції та появі тріщин в облицювальному матеріалі.

Навісні вентильовані фасади із алюмінієвого композитного листа складаються з:

  • касет у формі “коробочки” з алюмінієвого композитного матеріалу;
  • системи несучого алюмінієвого каркаса для навішування касет;
  • утеплювача.

Касети для вентильованих фасадів виготовляють з алюмінієвого композитного листа, відгинаючи борти по заздалегідь вифрезерованим V-образним пазам. Кути касет склепуються за допомогою квадратних трубочок-підсилювачів 25х25 (8) трьома заклепками. Ці трубочки є утримувачами касети. Трубочки встановлюють по вертикальних бортах касети, через кожні 0,7-0,9 м залежно від розмірів касети та розрахункових вітрових навантажень.

Готові касети для вентильованих фасадів навішують на «ковзаючі» салазки (повзуни) (4), встановлені в пазу несучого «Ч» – образного алюмінієвого профілю – направляючої (3). Ковзні салазки фіксуються після регулювань саморізом з нержавіючої сталі.

Гумові ущільнювачі в ковзних кронштейнах служать для поглинання резонансних вібрацій.

Направляючий профіль (3) кріпиться до огороджувальних конструкцій за допомогою кутових несучих (1) і опорних кронштейнів (2), що мають регулюючі пази і овальні отвори. Кутові кронштейни примикають до стіни через ПВХ-термопідкладки (9).

У місцях примикання касет до віконних (дверних) блоків використовується спеціальний алюмінієвий «F»-профіль примикання.

Регульований вузол кріплення кронштейна (6), що включає гвинт М8, вставлений в отвір стійки, гайку М8, гроверну шайбу і рифлену алюмінієву шайбу, служить для навішування напрямних профілів на кутові кронштейни. Гвинт і гайка виготовлені з нержавіючої сталі. Рифлена поверхня імпоста кутового кронштейна, направляючих та алюмінієвих шайб підвищує стійкість конструкції до вібрацій.

Технологія монтажу

1. Вертикальні і горизонтальні проектні осі розбивають по проектному завданню (ПЗ).

2. Монтаж починають з установки кутових несучих (1) і опорних кронштейнів (2) по вертикальних осях з кроком по вертикалі в середньому через 1,5 м (крок уточнюється після розрахунку системи на вітрові навантаження), через ПВХ-термопідкладки. Кріплення до огороджувальної конструкції стіни (бетон, цегла) несучих кронштейнів, проводиться за допомогою анкерних болтів або, в разі пінно / газо блокової стіни,  хімічними анкерами. Анкерні кріпильні вироби не входять в комплектацію системи, їх тип залежить від особливостей несучих (стінових) конструкцій. Слід звернути увагу на запобігання електрохімічної корозії в вузлах контакту алюміній-сталь.

3. Допуски положення кутових кронштейнів по фронту ± 10мм. Допуски положення по висоті ± 100мм. Допуски виносу по глибині ± 20мм.

4. Після монтажу та регулювання кутових кронштейнів встановлюють плити утеплювача у відповідності з ПЗ і теплотехнічним розрахунком.

5. Несучі профілі-направляючі (3) кріплять до кутових кронштейнів (1 і 2), через заздалегідь просвердлені отвори діаметром 9мм за допомогою гвинтів М8 з нержавіючої сталі, гайки М8 і гроверних шайб. При цьому проводиться остаточне регулювання положення профілю напрямної (3).

6. Допуски по фронту ± 1мм. Допуски по глибині ± 1мм.

7. Верхній край направляючого профілю (3) кріпиться жорстко до несучого кронштейна (1). Наступні нижче стоячі опорні кронштейни (2) фіксують направляючий профіль через овальні отвори (з урахуванням температурного розширення) з зусиллям затягнутого різьбового з’єднання: 35-40 кг. При цьому направляючі профілю не повинні перевищувати 3 метри (рекомендується 2 метри), щоб вплив температурних розширень знаходився в допустимих межах.

8. Касети повинні з точністю відповідати ПЗ і остаточним обмірюваннях. Тому слід постійно координувати ПЗ, технологічні креслення, обміри та регулювання каркасу.

9. Рекомендована ширина швів між касетами: від 10 до 15мм, визначається по ПЗ.

10. Монтаж касет ведуть з нижнього ряду, починаючи, як правило, з центру фасаду. Касети попередньо фіксуються на недозатягнутих салазках (повзунах) (4), проводиться точне регулювання швів і після цього проводиться фіксація салазки з допомогою саморіза з нержавіючої сталі.

11. Проріз салазки (4), що закріплює нижній вузол касети, завжди спрямований вниз. Решта ковзаючих кронштейнів спрямовані прорізом вгору, т.о. касета підвішена на ковзних салазках.

12. При використанні профілю примикання, його рекомендується кріпити до віконної рами на саморізах з нержавіючої сталі, діаметром 4,2 мм через 0,3-0,5 м.

Отримайте оцінку вартості проекту