Profibond

Алюмінієві композитні панелі PROFIBOND для навісних вентильованих фасадів виготовляються в Туреччині на замовлення і технічним вимогам Інжинірингової Компанії “Алютал”. Композитні панелі PROFIBOND відносяться до класу недорогих матеріалів, але відповідають основній умові “ціна-якість”.

Основною перевагою для будівельних компаній в роботі з АКП PROFIBOND є сформований склад у м. Києві з постійним запасом матеріалу до 20000-25000 м2.

PROFIBOND має міжнародний сертифікат якості ISO 9001 та всі необхідні сертифікати для використання на території України.

Алюмінієві композитні панелі PROFIBOND зайняли одну з основних позицій на ринку фасадних матеріалів. Свідченням цього служить великий список реалізованих об’єктів, фасади яких облицьовані АКП PROFIBOND:

 • ЖК “Новопечерський Двір” (Київ);
 • ЖК “Венеція” (Київ);
 • Епіцентр К7 (Київ);
 • ТРЦ Голлівуд (Чернігів);
 • КиївЕнерго (Київ);
 • БХФЗ (Київ);
 • ТЦ DOMA (Київ);
 • ТРЦ Проспект (Київ);
 • Супермаркети NOVUS (Київ);
 • Супермаркети BILLA (Київ, Вишгород);
 • Інститут Амосова (Київ);
 • ЖК «Престиж хол» (Київ);
 • Адміністративний будинок ЦСКА (Київ);
 • Інститут трансплантології ім. Шалімова (Київ);
 • Найбільший ТЦ в Україні «Оскар» (Херсон);
 • Облицювання трибун Палацу Спорту (Київ);
 • Львівський аеропорт (Львів);
 • Будівля Донецького залізничного вокзалу (Донецьк);
 • Картинна галерея (Донецьк);
 • ТЦ «Домосфера» (Київ);
 • Пивзавод «Славутич» (Запоріжжя);
 • Аеропорт «Жуляни», інтер’єр (Київ);
 • Текстильна фабрика (Київ);
 • Офісна будівля «Укртелеком» (Київ);
 • і ще більше 400 об’єктів по всій Україні.

Характеристики матеріалу

Алюмінієва композитна панель PROFIBOND® складається з двох аркушів легованого алюмінію завтовшки від 0,15 мм до 0,5 мм, з прошарком із поліетилену. Сумарна товщина панелі може бути 3, 4 або 5 мм.

АКП PROFIBOND ® випускається в наступних варіантах в залежності від товщини листа і товщини алюмінієвого шару:

 • товщина листа 3 мм, товщина алюмінію 0,21 мм – найдешевший матеріал, призначений в основному для рекламних та інтер’єрних робіт, допускається для облицювання невеликих і невисоких будинків.
 • товщина листа 3 мм, товщина алюмінію 0,3 мм – надійніший матеріал, застосовується рідко, по тій причині, що практично не відрізняється за ціною від АКП товщиною 4мм.
 • товщина листа 4 мм, товщина алюмінію 0,3 мм – найчастіше використовуваний матеріал для облицювання фасадів. Не годиться для будівель з великою поверховістю.
 • товщина листа 4 мм, товщина алюмінію 0,4 і 0,5 мм – хороший матеріал з високою жорсткістю, надійний і довговічний.

 

В залежності від типу фарбування:

PVDF алюмінієві композитні панелі

PVDF алюмінієві композитні панелі є ідеальним матеріалом для обробки фасадів, облицювання зовнішніх стін та інших оздоблювальних робіт.

PVDF – це скорочення від Polyvinlylidene Fluoride. Колір таких панелей не буде змінюватись на відкритому повітрі протягом 15-25 років. PVDF панелі покриваються двома або трьома шарами фарби товщиною 25 нм, з включенням фторуглеродного порошку >70%.

У формулу фторвуглецевого з’єднання входить атомна структура фтору, відома тим, що є одним з найсильніших хімічних сполук. Розмір атома фтору дуже малий і високий електронегативний заряд підвищує силу зчеплення по відношенню до вуглецю хлору, в результаті утворюється орієнтований адсорбційний (адсорбція) шар з алюмінієвим листом. Сполучні ланцюжки фторвуглецевого з’єднання виходять значно менше і відповідно міцніше, ніж у інших структур лакофарбних покриттів. Для збільшення сили зчеплення фторуглеродного з’єднання, у формулі багатошарового лакофарбового покриття підвищують вміст фтору, в результаті структура покриття стає стабільнішою. При цьому міцність зв’язку алюмінієвих листів з фторуглеродним покриттям з часом збільшується, через те, що постійно відбувається фізичний процес адгезії, прагнучи до межі – когезіонної міцності зчеплення на макромолекулярному рівні.

Поліестерові алюмінієві композитні панелі

Завдяки особливостям будови поліестру, панелі з його використанням мають більш яскраві глянцеві тони, ніж PVDF панелі.

Наші поліестер алюмінієві композитні панелі ідеально підходять для оформлення внутрішніх стін і вітрин. Одним з достоїнств цих панелей є їх економічність.

Панелі мають гарантію від вицвітання від 5 до 10 років. Застосовується покриття фарбою товщиною 18 нм, як правило, в 1 або 2 шари.

Ламіноване покриття – імітація фактур дерева і каменю

Третім популярним видом обробки композитних панелей є ламіноване покриття з дуже майстерною імітацією різних порід дерева, полірованого обробного каменя: граніту і мармуру. У стандартному наборі є близько трьох десятків відтінків і фактур дерева та каменя буквально на всі смаки. Гарантійний термін використання композитних панелей з ламінованим покриттями – 15-20 років.

Алюмінієві композитні панелі з покриттям типу «Хамелеон»

Працюючи спільно з компанією Beckers, нашому товариству вдалося створити панель з унікальним покриттям «хамелеон». В залежності від типу пігменту, кута огляду, а також довжини хвилі світла, яке відображається на наших очах, колір Chameleon буде виглядати по-різному, з різних кутів огляду.

АКП з нано покриттям

Нано- АКП має структуру, завдяки якій до панелі не прилипає бруд, це забезпечує чудовий зовнішній вигляд і дозволяє зменшити витрати на обслуговування.

Нано- АКП представлені двома моделями: Нано- PVDF АКП і Нано- поліестер АКП. Нано-PVDF містить 3-шари покриття, в той час як Нано-поліестер покривається 2-ма захисними шарами. Вся лінійка Нано- має більш блискучу глянцеву поверхню в порівнянні зі звичайними панелями.

Переваги Нано-АКП:

 • самоочистка: у зв’язку із застосуванням фарб Нано-, бруд не пристає до поверхні, тому практично немає необхідності в ручній очистці.
 • глянцевий ефект: через додатковий шар фарби Нано-, глянцевість Нано-АКП вище, ніж звичайних PVDF або PE панелей.

Вентильовані навісні фасади є захисно-декоративною конструкцією. Вона включає підоблицювальну систему, утеплювач, вітро-паробар’єр, облицювальний матеріал, кріпильні елементи. Розглянемо облицювання навісного вентильованого фасаду алюмінієвими композитними панелями. НВФ – навісні вентильовані фасади монтаж кріпляться до стін за допомогою алюмінієвих кронштейнів, які монтуються за допомогою фасадних анкерів. Потім на кронштейни монтується напрямний алюмінієвий профіль. З метою утеплення може використовуватися мінеральна вата, яка укладається перед монтажем профілю. Мати утеплювача повинні настільки щільно з’єднуватися, щоб між ними не утворювалася порожнеча. Кріпиться теплоізоляція на вентильовані фасадні системи зонтичними дюбелями. Поверх утеплювального матеріалу слід настилати вітро-та вологозахисну мембрану. Вітробар’єр монтується між профілями з алюмінію внахлест. Він служить для захисту внутрішньої конструкції фасаду від можливого намокання та вивітрювання.

Монтуючи направляючі профілю, потрібно залишити місце для повітряного прошарку між облицюванням фасаду і шаром теплоізоляції, яка забезпечить виведення з-під конструкції НВФ наявну вологу назовні, збереже сухість утеплювача, не дозволить скупчитися волозі і теплу, забезпечить природну вентиляцію, продовжить термін служби стін будівлі та алюмінієвих профілів.

Завершальним шаром в системі вентильованого фасаду є облицювальний. Це може бути керамограніт, профільований лист, полімерні матеріали та ін. Ми розглядаємо випадок облицювання алюмінієвим композитним матеріалом (композитом), який кріпиться на алюмінієвий профіль.

Технологія пристрою системи вентильованих фасадів ціни мається на увазі розташування шарів в залежності від рівня зменшення теплопередачі. Так, технологія НВФ – це оптимальна високотехнологічна конструкція.

До переваг системи ProfessionAL вентильованих фасадів відноситься:

 • Можливість оформлення фасаду будівлі на будь-який смак за допомогою різноманітних фактур і палітр композитних матеріалів;
 • Приховування різних дефектів стін;
 • Алюмінієвий профіль, який використовується в конструкції вентильованих фасадів, не піддається ерозії. До того ж він дуже міцний, і, завдяки йому, несуча стіна витримує відчутну вагу облицювальних матеріалів.

Вентильовані фасади використовують при будівельних роботах, при реконструкції будівель. Вони мають гарні експлуатаційні властивості, стійкі до температурних коливань, перешкоджають появі термічних деформацій, що запобігає напрузі усередині несучої конструкції і появи тріщин в облицювальному матеріалі.

Технічна специфікація алюмінієвих композитних панелей PROFIBOND

Фізичні властивості

Параметри

Одиниці

Товщина

Стандарт

FR

Стандарт

FR

Товщина панелі

мм

4/0,4

4/0,4

4/0,5

4/0,5

Сплав алюмінію

марка

1100

1100

1100

1100

Вага

кг/м2

5,00

5,45

5,35

5,75

Коефіцієнт термічного розширення

(-20°С – +60°С)

х10-5/°С

2,4-2,8

1,91

2,4-2,8

1,9

Температура деформації

°С

112

115

112

115

 

Механічні властивості

Параметри

Одиниці

Товщина

Стандарт

FR

Стандарт

FR

Товщина панелі

мм

4/0,4

4/0,4

4/0,5

4/0,5

Стійкість на розрив

МПа

147

148

150

153

Межа текучості

МПа

44,2

44,1

48,2

48,1

Подовження при розриві

%

14

13

14

13

Модуль пружності при розтягуванні

МПа

2,59х104

2,58х104

2,93х104

2,94х104

Пружність при згинанні

МПа

100

101

108

109

 

Характеристики слою PVDF

Параметри

Стандарти

Результати

Товщина зовнішнього шару

ISO 2360(CNS 84) GB/T

30 ±5 мкм

Блиск

ASTM D532 – 89 GB/T

30% ±5%

Жорсткість стрижня

ASTM D3363 – 74 GB/T

Пружність при згинанні

ASTM D4145 – 83 GB/T

2Т немає розриву

Адгезія

ASTM D3359 – 87 GB/T

100/100 не відшаровується

Ударостійкість

ASTM D2794 GB/T

без тріщин

Зносостійкість

ASTM D968 – 81 GB/T

50-80 KTR без тріщин

Стійкість до вапна

ASTM 605.2 – 90 GB/T

стандартний тест 24 години

Вологостійкість

ASTM D714 – 87 GB/T 17748

3000 годин, 35°С (вологість 100%)

Стійкість до сольового розчину

ASTM D117 – 94 GB/T

3000 годин без корозії

Стійкість до окропу

ASTM D3359 – B GB/T

згідно вимогам

Стійкість до кислот

ASTM D1308 – 87 GB/T

10% H2SO4 (7 днів) немає

Стійкість до лугів

ASTM D1308 – 87 GB/T

згідно вимогам

Стійкість до розчинників

ASTM D2248 – 73 GB/T

згідно вимогам

Стійкість кольору

ASTM D2244 GB/T

Е<5

Стійкість до крейди

ASTM D4214 – 89 GB/T

макс. значення 8 одиниць

Збереження блиску

ASTM D2244 – 85 GB/T

80%

Допустимі відхилення від стандартних розмірів

Ширина

±5,0 мм

Довжина

±5,0 мм

Товщина

±0,2 мм

Перекіс

максимум 0,5% довжини та/або ширини

Особливості Profibond FR

Алюмінієва композитна панель PROFIBOND FR® – це панель яка володіє всіма властивостями і перевагами АКП PROFIBOND, але наповнювач виконаний з мінерального слабогорючого матеріалу. Мінеральний наповнювач композитної панелі являє собою спінений поліетилен високого тиску з добавками негорючих компонентів – антипіренів (до 80 компонентів).

Даний мінеральний наповнювач відноситься до класу горючості Г1 (за міжнародною класифікацією В1 – важко займисті) – спалахує через кілька секунд під полум’ям пальника і гасне, якщо полум’я прибрати, та при прямому полум’ї горить не виділяючи їдких димів і не капає.

Сумарна товщина панелі може бути 4, 5 або 6 мм. Завдяки використанню високоякісних мінеральних добавок даний матеріал є слабогорючим і може бути застосований при облицюванні будівель, до яких пред’являються підвищені вимоги з пожежної безпеки.

Технічна специфікація алюмінієвих композитних панелей PROFIBOND

Фізичні властивості

Параметри

Одиниці

Товщина

Стандарт

FR

Стандарт

FR

Товщина панелі

мм

4/0,4

4/0,4

4/0,5

4/0,5

Сплав алюмінію

марка

1100

1100

1100

1100

Вага

кг/м2

5,00

5,45

5,35

5,75

Коефіцієнт термічного розширення

(-20°С – +60°С)

х10-5/°С

2,4-2,8

1,91

2,4-2,8

1,9

Температура деформації

°С

112

115

112

115

 

Механічні властивості

Параметри

Одиниці

Товщина

Стандарт

FR

Стандарт

FR

Товщина панелі

мм

4/0,4

4/0,4

4/0,5

4/0,5

Стійкість на розрив

МПа

147

148

150

153

Межа текучості

МПа

44,2

44,1

48,2

48,1

Подовження при розриві

%

14

13

14

13

Модуль пружності при розтягуванні

МПа

2,59х104

2,58х104

2,93х104

2,94х104

Пружність при згинанні

МПа

100

101

108

109

 

Характеристики слою PVDF

Параметри

Стандарти

Результати

Товщина зовнішнього шару

ISO 2360(CNS 84) GB/T

30 ±5 мм

Блиск

ASTM D532 – 89 GB/T

30% ±5%

Жорсткість стрижня

ASTM D3363 – 74 GB/T

Пружність при згинанні

ASTM D4145 – 83 GB/T

2Т немає розриву

Адгезія

ASTM D3359 – 87 GB/T

100/100 не відшаровується

Ударостійкість

ASTM D2794 GB/T

без тріщин

Зносостійкість

ASTM D968 – 81 GB/T

50-80 KTR без тріщин

Стійкість до вапна

ASTM 605.2 – 90 GB/T

стандартний тест 24 години

Вологостійкість

ASTM D714 – 87 GB/T 17748

3000 годин, 35°С (вологість 100%)

Стійкість до сольового розчину

ASTM D117 – 94 GB/T

3000 годин без корозії

Стійкість до окропу

ASTM D3359 – B GB/T

згідно вимогам

Стійкість до кислот

ASTM D1308 – 87 GB/T

10% H2SO4 (7 днів) немає

Стійкість до лугів

ASTM D1308 – 87 GB/T

згідно вимогам

Стійкість до розчинників

ASTM D2248 – 73 GB/T

згідно вимогам

Стійкість кольору

ASTM D2244 GB/T

Е<5

Стійкість до крейди

ASTM D4214 – 89 GB/T

макс. значення 8 одиниць

Збереження блиску

ASTM D2244 – 85 GB/T

80%

Допустимі відхилення від стандартних розмірів

Ширина

±5,0 мм

Довжина

±5,0 мм

Товщина

±0,2 мм

Перекіс

максимум 0,5% довжини та/або ширини 

Профібонд для малих архітектурних форм

ІК “Алютал” пропонує алюмінієві композитні панелі (алюмокомпозит) PROFIBOND товщиною 3 мм зі складу (Київ) і під замовлення.

Даний матеріал ідеально підходить для виготовлення елементів зовнішньої реклами, таких як штендери, стенди, вказівні таблички, адресні таблички та багато іншого.

Алюмокомпозит ідеально підходить для облицювання малих архітектурних форм (МАФ), поєднуючи в собі простоту обробки, легку вагу і невелику вартість у порівнянні з іншими матеріалами. Широкий спектр кольорів дозволяє реалізувати різні ідеї дизайнерів в галузі зовнішньої реклами, виставкових стендів та інше.

В алюмокомпозиті застосовується поліестерне покриття. Завдяки особливостям складу поліестру, композит з його використанням має більш яскраві глянцеві тони (до 80%), ніж PVDF панелі.

Наші поліестерові алюмінієві композитні панелі (алюмокомпозит) ідеально підходять для оформлення внутрішніх стін і вітрин. Застосовується покриття фарбою товщиною 18 нм, як правило, в 1 або 2 шари.

Переваги Профібонд

Алюмінієві композитні панелі являють собою багатошаровий матеріал, що складається з двох зовнішніх шарів алюмінію і пластикового або мінерального наповнювача. Це – сучасний матеріал із застосуванням якого можливе вирішення найскладніших архітектурних завдань.

Алюмінієві композитні панелі товщиною 4 мм за показником жорсткості відповідає алюмінієвому листу товщиною 3,3 мм, сталевому листу товщиною 2,4 мм. При цьому вага композитного листа – 5,3 кг, алюмінієвого листа – майже 9 кг, сталевого листа – 18,7 кг.

При облицюванні цільним металевим листом майже неможливо досягти абсолютної площині фасаду. Це пов’язано з недостатньою жорсткістю облицювального матеріалу. Для таких фасадів характерний ефект “лінзи” – викривлення касет. Використовуючи алюмінієві композитні листи потрібної товщини, можна добитися ідеальної площини фасаду.

Алюмінієві композитні панелі стійкі до ударів, тиску, вигинів і зламів, що підвищує їх вітрову стійкість. Це наслідок механічних властивостей зовнішніх алюмінієвих листів (сплави 3105 Н44, 3105 Н22, 3105 Н14 з граничною міцністю на розтяг Rm> 150 Н/мм2).

Еластичність (Е = 70000 Н/мм2) алюмінієвих композитних панелей дозволяє надавати облицюванням складні криволінійні обриси. Різноманіття форм перетворює безликі “коробки” в будівлі з індивідуальним архітектурним рішенням.

Облицювальні панелі мають хороші акустичні властивості, наприклад, знижують вібрацію (при дощі) в 9 разів більш ефективно, ніж алюмінієвий лист. При облицюванні композитом звукоізоляція стіни з легкого бетону збільшується в 2 рази. Це дозволяє створювати затишну, спокійну атмосферу в приміщеннях будинків, розташованих уздовж жвавих магістралей. Не випадково багато найбільші аеропорти облицьовані композитними матеріалами. Так, величезне “сріблясте крило” міжнародного аеропорту Дубай (ОАЕ) створено з використанням 72000 кв.м АКП.

Композит термостійкий в діапазоні від -50°С до +80°С. Після старіння (50 циклів “заморожування-відтавання” при -50°С та +50°С) адгезійна міцність не зменшується і складає 4 Н/мм2. У будь-яких кліматичних умовах облицювання зберігає пружність, структуру і не дає тріщин на згинах.

При пристрої навісного фасаду між зовнішніми облицювальними панелями і стіною залишається повітряний шар від 25 мм до 250 мм, що дозволяє приховати нерівності поверхонь стін, що важливо при реконструкції. Крім того, в літню спеку така конструкція перешкоджає проникненню тепла через зовнішню стіну в приміщення, а взимку повітряний шар працює як додатковий утеплювач. Забезпечується незмінність теплоізолюючої здатності зовнішніх огороджень. Внутрішні приміщення та огороджувальні будівельні конструкції “дихають”, так як є безперешкодна дифузія водяної пари. Отже, створюється комфортний мікроклімат у приміщеннях. І, нарешті, фасадна система приймає на себе температурні коливання, що дозволяє захистити будівлі та споруди від передчасного старіння. Пристрій вентильованих фасадів надає можливість виконати зовнішнє утеплення стін, що особливо актуально при реконструкції старих великопанельних будинків.

Невелике лінійне розширення “1,4 мм/м при At 60°C” дозволяє застосовувати алюмінієві композитні панелі великих розмірів, а також мінімізувати шви при їх стикуванні. Отже, можливе створення ефекту цілісного фасадного простору.

Алюмінієвий композитний матеріал випускається в наступних варіантах залежно від товщини листа. І товщини алюмінієвого шару:

 • товщина листа 3 мм, товщина алюмінію 0,21 мм – найдешевший матеріал, призначений в основному для рекламних та інтер’єрних робіт, допускається для облицювання невеликих і невисоких будівель.
 • товщина листа 3 мм, товщина алюмінію 0,3 мм – надійніший матеріал, застосовується рідко, через те, що практично не відрізняється за ціною від АКП товщиною 4мм.
 • товщина листа 4 мм, товщина алюмінію 0,3 мм – найбільш часто використовуваний матеріал для облицювання фасадів. Не годиться для будинків з великою поверховістю.
 • товщина листа 4 мм, товщина алюмінію 0,5 мм – хороший матеріал з високою жорсткістю, надійний і довговічний.

 

Також алюмінієві композитні панелі розрізняються по групі горючості.

Випускаються слабогорючие (Г2) і негорючі (Г1) модифікації. У іноземних виробників негорючі алюмінієві композитні панелі, як правило, мають індекс FR (fire resistance), і мінеральний наповнювач білого кольору.

Сфера застосування:

 • влаштування систем навісних самовентилюються фасадів, забезпечують сучасний екстер’єр будівель, додаткову теплоізоляцію стін, довговічність і простоту;
 • в архітектурі для облицювання балконів, карнизів, козирків і вхідних груп;
 • облицювання тунелів;
 • оздоблення інтер’єрів виставкових стендів;
 • при виготовленні міжкімнатних перегородок;
 • в рекламі для виготовлення різних коробкових конструкцій, облицювання рекламних щитів і світлових опор;
 • при виготовленні кожухів для різного устаткування, автокузовів, елементів облицювання вагонів і автобусів;
 • при облицюванні АЗС та інших дорожніх споруд;
 • при реконструкції старих будівель для поліпшення екстер’єру та утеплення;
 • віброізоляція і звукоізоляція терміналів аеропортів, виробничих приміщень тощо.

Кольорова палітра Профібонд

                            Жёлтые тона
 RAL 1000    RAL 1001
 RAL 1002    RAL 1003 
 RAL 1004    RAL 1005
 RAL 1006    RAL 1007
 RAL 1011    RAL 1012
 RAL 1013    RAL 1014
 RAL 1015    RAL 1016
 RAL 1017    RAL 1018
 RAL 1019    RAL 1020
 RAL 1021    RAL 1023
 RAL 1024    RAL 1027
 RAL 1028    RAL 1032
 RAL 1033    RAL 1034
 RAL 1037    
                        Оранжевые тона
 RAL 2000    RAL 2001
 RAL 2002    RAL 2003
 RAL 2004    RAL 2008
 RAL 2009    RAL 2010
 RAL 2011    RAL 2012
                                    Красные тона
 RAL 3000    RAL 3001
 RAL 3002    RAL 3003
 RAL 3004    RAL 3005
 RAL 3007    RAL 3009
 RAL 3011    RAL 3012
 RAL 3013    RAL 3014
 RAL 3015    RAL 3016
 RAL 3017    RAL 3018
 RAL 3020    RAL 3022
 RAL 3027    RAL 3028
 RAL 3031    
                                Фиолетовые тона
 RAL 4001    RAL 4002
 RAL 4003    RAL 4004
 RAL 4005    RAL 4006
 RAL 4007    RAL 4008
 RAL 4009    RAL 4010
Отримайте оцінку вартості проекту